אילייב במכבי תא. צפו בשחקן

איביצ'ה אילייב, קשר קידמי סרבי נחת בישראל במטרה לסכם במכבי ת"א. אילייב שיחק בעונה שעברה בקבוצת קוטבוס הגרמנית וכן בגנואה וסיינה האיטלקיות. אנדריי קומאץ' יוכל לשחק בשבת

יום חמישי 27 אוגוסט 2009
אשר גולדברג
 במכבי ת"א של עידן מיטשל גולדהאר, מתחילים לעבוד. הבעלים החדש של מכבי אישר חיזוק בקבוצה והבוקר הגיע לישראל איביצ'ה אילייב, במטרה לסכם בקבוצה.

אילייב הוא קשר קידמי סרבי בן 30, ששיחק בעונה שעברה בקבוצת קוטבוס שירדה העונה לליגה השניה בגרמניה. לפני כן שיחק אילייב פאוק סלוניקי היוונית ובגנואה וסיינה האיטלקיות.

לצפייה בסרטון וידאו מיוחד של השחקן לחצו כאן.

במכבי ת"א חתומים נכון לעכשיו שלושה זרים ובקבוצה מעוניינים להשלים את מכסת הזרים, כדי להתחזק ולהיות גורם משמעותי בצמרת העונה.

במכבי ת"א לא החליטו עדיין דבר לגבי לאורן הקמרוני, שכפי שדיווחנו עוזב לספרד. זאת למרות שהשחקן הרשים אתמול במשחק האימון מול ראשל"צ מהלאומית.

מיטשל גולדהאר, הבעלים החדש של מכבי ת"א, אישר כספים לרכישת שחקני חיזוק נוספים לקבוצה. אנדריי קומאץ', שחקן הרכש החדש של מכבי ת"א, אושר בבקרה והוא רשאי לשחק במשחק הליגה ביום שבת מול הפועל פ"ת.

לצפייה בסרטון וידאו מיוחד של השחקן לחצו כאן.

קנס למכבי על זריקת החפצים במשחק מול בני-סכנין

מכבי תל-אביב נקנסה בסכום של 15,000 שקלים לאחר שעמדה לדין בהתאחדות לכדורגל בעקבות זריקת החפצים למגרש, במהלך המשחק מול בני-סכנין בשבת האחרונה. כמו כן הוטל על הקבוצה קנס של 30,000 ש"ח על תנאי.

צילום: גטי אימג'

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק