ווסלי שניידר חתם באינטר

קשר ריאל מדריד ונבחרת הולנד, חתם היום באופן רישמי בשורות אלופת איטליה לחמש העונות הבאות, בהן ירוויח כ-4 מיליון יורו לעונה. אינטר תשלם לריאל 15 מיליון יורו עבור הקשר

יום רביעי 26 אוגוסט 2009
אסף בילגורי
 הוא מאוד רצה להישאר בריאל מדריד, אבל ווסלי שניידר הוא החל מהיום שחקנה של אינטר. 

הקשר הבינלאומי של ריאל מדריד בעונה החולפת, חתם בשורות אלופת איטליה על חוזה לחמש שנים, במסגרתו הוא ירוויח כ-4 מיליון יורו לעונה.

אינטר שילמה לריאל מדריד כ-15 מיליון יורו, עבור הקשר המחונן, שנאלץ לעזוב את "הבלאנקוס". שניידר רצה להישאר בריאל מדריד ולהילחם על מקומו בהרכב, אך מנואל פלגריני וחורחה ואלדנו, שצירפו הקיץ את קאקה ורונאלדו, הבהירו לקשר שעדיף לו לעזוב משום שהוא צפוי לקבל מעט מאוד דקות משחק.

שניידר עוזב את ריאל מדריד אחרי שתי עונות בספרד. העונה הראשונה היתה מאוד מוצלחת עבור ההולנדי, אולם בעונה האחרונה הוא סבל מפציעות, ומיעט מאוד לשחק עבור קבוצתו, שהפסידה את האליפות לברצלונה.

ז'וזה מוריניו, מאמנה של אינטר חיפש בדחיפות עבור קשר התקפי, חיפושים שרק התגברו בעקבות התיקו 1:1 המביש מול בארי במחזור הפתיחה בליגה האיטלקית.

כעת, מקווים במילאנו ששניידר יהיה האיש המתאים, שיוכל להיות הצלע השלישית יחד עם סמואל אטו ודייגו מיליטו, בהתקפת "הנראזורי".

צילום: גטי אימג'

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק