בן חיים סיכם בפורטסמות'

פרסום ראשון: טל בן חיים, בלם נבחרת ישראל ומנצ'סטר סיטי סיכם את תנאיו הכספיים בפורטסמות'. פומפי תהיה הקבוצה החמישית של בן חיים באנגליה, שם הוא צפוי להרוויח 65 אלף פאונד לשבוע.

יום חמישי 27 אוגוסט 2009
אשר גולדברג
 פרסום ראשון: טל בן חיים, בלם נבחרת ישראל ומנצ'סטר סיטי סיכם את תנאיו הכספיים בפורסמות' האנגלית. החתימה הרשמית צפויה להיות  במהלך היום (חמישי). 

בן חיים יהיה ההחתמה הראשונה בעידן החדש של המיליארדר, סולימאן אל פאחים, שרכש את המועדון מידיו של סשה גאיידמק.

בן חיים לא הצליח למצוא את מקומו בסגל של מנצ'סטר סיטי, לאחר שזאת החתימה על המשבצת שלו את קולו טורה מארסנל ולסקוט מאברטון. לפיכך, החליט הבלם לנסות את מזלו במקום אחר ולא להילחם על מקומו בהרכב.

הבלם צפוי להרוויח את אותו הסכום שקיבל בסיטי, שיעמוד על 65 אלף פאונד. ביום ראשון הקרוב יפגוש בן חיים את האקסית שלו, הסיטי שתצא למשחק חוץ בפומפי, אך לצערו של בן חיים הוא לא יוכל ליטול חלק במשחק, מכוון שסיכם עם ראשי הסיטי כי יתחיל לשחק החל מהמשחק הבא ולא נגדה.

זו תהיה התחנה החמישית של בן חיים באנגליה, לאחר ששיחק כבר בשורות בולטון, צ'לסי, מנצ'סטר סיטי וסנדרלנד. הבלם שותף רק ב-14 משחקים בעונה החולפת ( 9 בסיטי, 5 בסנדרלנד), עובדה שדחפה אותו לחפש אתגר חדש.מוקדם יותר: אל פאחים רכש את פומפי, לצפייה בכתבה לחץ כאן

תמונה: גטי אימג'


תגובות

2

טלספורט בפייסבוק