אבנר קופל: הפיינל 4 יימשך

בפורום השנתי של מנהלת הכדורסל התייחס היו"ר אבנר קופל לעתיד הענף: "נגיע לשידורים ישירים מכל מגרש". לבנת: "לߪת במה לצעירים". שמעון מזרחי: "לבטל את השיטה"

יום שלישי 29 דצמבר 2009
שלמה חסיד

פורום מנהלת ליגת העל בכדורסל נערך היום (שלישי) במלון הילטון בתל אביב. הפורום נפגש בפעם השנייה סך הכל בו נפגשו שרת הספורט לימור לבנת, מספר מאמני הליגה, אנשי תקשורת ומספר שחקנים. 

מי שהחל את הדיון היה זה יו"ר המנהלת,אבנר קופל שהתייחס לשינויים עתידיים בענף: "אני מצפה שכבר בקרוב נגיע לשידורים ישירים מכל המשחקים. אני מצפה שבעוד מספר שנים יהיו מתקנים מעל כ-2000 צופים. אנחנו לא נאשר מתחת לזה". 

קופל גם נשאל לשיטת הפיינל פור ולביקורת המופנת לגביה: "נכון שאומרים כי השיטה לא הכי ספורטיבית. אני חושב שהשיטה מצויינת מאז שהנהגנו אותה האופציות פתוחות יותר ושוות יותר". 

ההתנגדות לפיינל פור נשמעה שוב מכיוונו של יו"ר מכבי תל אביב, שמעון מזרחי שאמר: "פיינל 4 זה לא ספורטיבי וגם לא רווחי", קבע מזרחי בנחרצות. &qŵot;במקום למכור מנויים למשחק בודד או שניים, אפשר למכור מנויים לסדרה".

גם יו"ר הפועל ירושלים, דני קליין נכח בפורום ואמר: "פיינל פור זה יותר אטרקטיבי. מכבי ת"א והפועל ירושלים נפגעות, אבל אם זה מקדם את הכדורסל זה מצוין". 

שרת הספורט, לימור ליבנת אמרה: "הקטנת מספר הישראלים על המגרש היא מכת מוות לענף. הליגה צריכה לקדם את נושא הכדורסלנים הצעירים".

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק