אלי מחפוד הורחק ממשחק אחד ועוד 3 עת

מאמנה של הפועל פ"ת גם ספג קנס בסך אלפיים ש"ח בעקבות הרחקתו ממשחק גביע הטוטו בשבוע שעבר מול מכבי חיפה. אחווה עראבה, נעעשה בהפחתת שתי נקודות בפועל ועוד 2 ע"ת בעקבות עבירה על תקנון הבקרה התקציבית

יום רביעי 30 דצמבר 2009
אשר גולדברג

אלי מחפוד, מאמנה של הפועל פ"ת ספג היום עונש כבד של הרחקה ממשחק אחד בפועל ועוד שני משחקים על תנאי, בעקבות הרחקתו ממשחק גביע הטוטו מול מכבי חיפה בשבוע שעבר.

המאמן, שהתחיל את העונה במכבי אחי נצרת, יחמיץ דווקא את המשחק הגורלי של קבוצתו ביום שבת מול, קבוצתו הקודמת. משחק על שש נקודות בין שתי נועלות הטבלה.

בנוסף, מחפוד ספג הרחקה על תנאי מעוד שלושה משחקים וכן נקנס בסך אלפיים שקלים. כזכור, מחפוד הורחק במשחק רבע גמר גבәע הטוטו מול מכבי חיפה בשבוע שעבר בעקבות דין ודברים עם שופט המשחק והיום הוחלט להרחיקו למשחק אחד.

מוקדם יותר היום, בית הדין המשמעתי הטיל עונש כבד מאוד של הפחתת שני נקודות בפועל ועוד שתי נקודות על תנאי על אחווה עראבה, בעקבות  עבירות על תקנו۟ הרשות לבקרה תקציבית (חוזה כפול).

העונש הוטל בעקבות העובדה ששחקנה של הקבוצה, מוחמד נג'אר עבר על תקנון הרשות והיה חתום על חוזה כפול בקבוצה. נג'אר עצמו, הורחק מפעילות לשלושה חודשים בפועל והרחקה לשנה על תנאי. יו"ר הקבוצה, ניסים סח ספג קנס שӜ 5000 שקלים ועונש הרחקה על תנאי מכל פעילות בקבוצה, אם יחזור ויבצע עבירה דומה העונה.

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק