יש לנו בעיות אמיתיות

הוועדה המקצועית דנה בפעילות דנה בפעילות נבחרות הנוער והקדטים באליפויות אירופה. יו"ר הוועדה המקצועית איתן רוב: נצטרך לבחון את כל החוליות בשרשרת ולחזק אותן

יום שישי 28 אוגוסט 2009
מערכת TELESPORT

 הוועדה המקצועית של איגוד הכדורסל, המשיכה בדיוניה וקיימה דיון בפעילות נבחרות הנוער והקדטים במסגרת משחקי אליפות אירופה- קיץ 2009.

מאמן נבחרת הנוער, דני פרנקו, הציג בפני הוועדה המקצועית דו'ח מפורט מהופעותיה של נבחרת הנוער באליפות אירופה ששוחקה בעיר מץ שבצרפת, תוך דגש על הפקת הלקחים.

הוועדה המקצועית קיימה דיון מקיף, בעניין רמת שחקני הנוער והשפעת משחקי ליגות הנוער על הרמה המקצועית של שחקני הנוער, המגיעים בסופו של דבר לנבחרות.

מאמן נבחרת הקדטים, רובי בלינקו, ציין בפני הוועדה המקצועית את הנקודות המרכזיות בהופעותיה של נבחרת הקדטים, באליפות אירופה ששוחקה בליטא. בלינקו ציין בין השאר, את חשיבות פעילותה של האקדמיה לכדורסל, לקידומם ופיתוחם של השחקנים. שחקנים אשר מהווים את תשתית הנבחרות הצעירות של ישראל. כמו כן ציין בלינקו את הפתרון שתתן האקדמיה לסוגיית רמת הליגות לנוער וקידומם המקצועי של השחקנים הצעירים לאור הבעיות שצצו בשנים האחרונות. כמו כן ציין מאמן נבחרת הקדטים את העמקת הפערים המקצועיים מול השחקנים בגילאים המקבילים באירופה.

כמו כן דנה הוועדה המקצועית בדו'ח נבחרת טרום נוער שהשתתפה בטורניר המכבייה.

יו'ר הוועדה המקצועית, איתן רוב סיכם את הדיון ואמר בין השאר: " אין ספק שיש לנו בעיות אמיתיות בכל השרשרת. התכנים ורמת המקצועיות בהכשרות הילדים משלב הקט-סל, לוקות בחוסר והילדים לא מקבלים במידה מספקת, תכנים בכדורסל ובנושא הגופני. נצטרך לבחון את כל החוליות בשרשרת ולחזק אותן ובכלל זה להדק את הקשר המקצועי בין איגוד הכדורסל והאגודות ששם נעשית עבודת התשתית המרכזית לקידום הענף ".

 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק