4

כהן עזב. אוזן מצטרף. סמסוני יחתום

אוהד כהן נפגש עם אנשי מכבי פ"ת וסיכם על עזיבתו. אורי אוזן חתם עד תום העונה. סבסטיאן סמסוני יחתום בקבוצה ואדמיר אגאנוביץ' יגיע לחתום בימים הקרובים. אבי יחיאל קיבל אישור לחפש קבוצה חדשה

יום חמישי 31 דצמבר 2009
אשר גולדברג
השינויים הגדולים שמבצע פרדי דוד במכבי פתח-תקווה לא נפסקים. אחרי הידיעה היום על שחרורו של אבי יחיאל וחיזוק הקבוצה באורי אוזן ובקשר בוסני (פרטים בהמשך הידיעה), הערב סוכם על עזיבתו של השוער הבכיר, אוהד כהן.

כזכור, אוהד כהן התעמת לא פעם עם הנהלת הקבוצה אך לפני כשבועיים הוא סיים את דרכו במועדון אחרי עימות חריף עם עמוס לוזון. אתמול חתם בקבוצה שוער מכבי תל-אביב עד העונה שעברה, דראגוסלב יבריץ'.

הערב (חמישי) ישב אוהד כהן עם הנהלת הקבוצה והצדדים הגיעו לסיום דרכו של השוער במועדון לאלתר. אוהד כהן מחזיק בחוצה עד סיום העונה הבאה, ועל-פי הישיבה היום הסיכום בין הצדדים הוא כזה:

אם יוותר אוהד כהן על השכר שלו בעונה וחצי הקרובות ויסכים לבטל את החוזה, הוא יקבל את הכרטיס ביד. אם לא, הוא̠יושאל עד סיום העונה.

אוהד כהן, שעבר במהלך הקריירה בקבוצות כמו בית"ר ירושלים והפועל פ"ת, מבוקש במכבי אחי נצרת, בהפועל חיפה וכן בהפועל תל-אביב. חשוב לזכור שאת השוער גילה אלי גוטמן בהפועל בית-שאן וייתכן כי עזיבתו של וינסנט אניימה תסלולȠאת דרכו של השוער להפועל תל-אביב.

אורי אוזן חתם, קשר צרפתי מצטרף

התבוסה של מכבי פ"ת מול הפועל רעננה במחזור הקודם, הכניסה את כל המערכת ללחץ עצום, שמחייב שינויים פרסונליים במועדון, שנקלע לתחתית. 
סבסטיאן סמסוני, קשר אחורי צרפתי ששיחק בחימקי מוסקבה, מצטרף למכבי פ"ת. השחקן יעבור היום בדיוק והוא יחתום בקבוצה.

בנוסף לכך, אחרי שצירפה את דראגוסלב יבריץ', שוערה של מכבי ת"א בעונה שעברה, מכבי פ"ת החתימה היום גם את אורן אוזן, מגינה הימני של מ.ס אשדוד. 

אוזן, שגדל במכבי נתניה, שיחק בעבר גם ביריבה העירונית הפועל פ"ת ובהפועל כפ"ס ומגיע לחזק את ההגנה החלשה של הקבוצה, שהיתה עקב האכילס העונה.

בפ"ת ינסו לחזק גם את ההתקפה ול-telesport נודע שאדמיר אגאנוביץ', חלוץ בוסני שמשחק בקבוצה ניושאטל קסאמקס השוויצרית יגיע בימים הקרובים כדי לחתום בקבוצה.

בצד העוזבים, אבי יחיאל, התבקש לחפש קבוצה חלופית וקיימת אכזבה גדולה מיכולתו של הבלם, שהגיע בקול תרועה ממכבי ת"א.

עומר גולן חוזר הביתה?

עומר גולן לא שותף אתמול (רביעי) כלל במשחק הניצחון של קבוצתו הבלגית לוקרן על בירסחוט (0:2). החלפת המאמנים בקבוצה לא היטיבה עם גולן, שבניגוד לשני הישראלים האחרים בקבוצה, יואב זיו ואבי סטרול, אינו נמצא בתוכניות ۔מקצועיות של המועדון.

הערב, אמור עומר גולן להיפגש במהלך חופשת חג המולד עם עמוס לוזון ושינו זוארץ. זו תהיה פגישה ראשונה מתוך מספר פגישות שיקיימו השלושה. ההצעה של לוזון וזוארץ לגולן היא: "שחק עד תום העונה במכבי פ"ת ובסיוߝ העונה קבל אישור לנהל מו"מ עם מכבי ת"א, או עם כל קבוצה אחרת שתחפוץ בך".

בכיר במכבי פ"ת אמר היום: "עומר גולן לא מתאים למכבי פ"ת ביכולת שלו, שצריכה להביא אותו למקומות ומועדונים אחרים. אבל המשימה היא להציל אותנߕ מתסבוכת בתחתית, וגולן מבין זאת. בוודאי שיעשו קולות של אירופה, אבל כרגע חוץ משלג וקור אין באירופה כלום".

תגובות

טלספורט בפייסבוק