ניצחון לגלאקטיקוס

ריאל מדריד הכניעה במחזור הפתיחה של הליגה הספרדית את דפורטיבו לה קורוניה משערים של ראול {26}, רונאלדו מהנקודה הלבנה {35} ודיארה {60}. ריקי {30} ו-ואלרון {46} כבשו לדפור

שבת 29 אוגוסט 2009
מערכת TELESPORT
ריאל מדריד בראשותם של רונאלדו, קאקה, כארים בנזמה וצ'אבי אלונסו הכניעה במחזור הפתיחה של עונת 2009/10 בליגה הספרדית את דפורטיבו לה קורוניה משערים של ראול {26} הבלתי נגמר שגם הוכשל ברחבה ואיפשר לרונאלדו לכבוש את הראשון שלו במדי קבוצתו החדשה מהנקודה הלבנה {35} כשעל שער הניצחון חתום דיארה {60}. ריקי {30} ו-ואלרון {46} כבשו לדפור

מחצית ראשונה

כבר בדקה הראשונה דיארה מצא את קאקה המצוין בצד ימין של רחבת לה קורוניה, אך שחקן הרכש ממילאן בעט החוצה. 

בדקה ה-20 שוב היה זה קאקה שהיה קרוב לכבוש את השער הראשון לזכות ריאל בעונה 2009/10 כשמ-20 מטרים הברזילאי ניסה לסובב את הכדור לעבר הפינה הימינית, אך גם הפעם מספר 8 בלבן לא מצא את המסגרת. 

בדקה ה-26 קאקה מצא במסירה גאונית שחתכה את כל הגנת דפורטיבו את כארים בנזמה שבעט טוב אך אראנסוביה הדף מצוין לעבר הקורה, ומול שער ריאל המלך הבלתי נגמר של ריאל הלוא הוא ראול כבש את השער הראשון של עונת 2009/10 בליגה הספרדית. 

בדקה ה-30 דפורטיבו הראתה כי היא לא הגיעה לברנבאו בכדי לשמש כתפאורה לגאלקטיקוס וריקי התרומם מעל כל הגנת ריאל בכדי לנגוח פנימה. 1:1

בדקה ה-35 דיארה הכניס כדור מצוין לראול שחלף על פני אראנסוביה שהכשיל אותו בתוך הרחבה. כריסטיאנו רונאלדו ניגש לבעוט, וכבש את שערו הראשון בריאל. 1:2

בדקה ה-38 צ'אבי אלונסו הרים כדור קרן פנטסטי מצד שמאל היישר לראשו של גראיי שנגח לעבר הפינה הנגדית, אך הרחקה מהקו מנעה את השער השלישי של הבלאנקוס. 

מחצית שנייה 

40 שניות מפתיחת המחצית השנייה ההגנה של ריאל מדריד שוב פישלה כשהשאירה את ואלרון המנוסה חופשי ומאושר על סף הרחבה, ובאין מפריע הקשר בן ה-34 בעט כדור מדויק לפינה השמאלה והכניע את קסיאס. 2:2

בדקה ה-57 דפור הייתה קרובה מאוד להשלים מהפך מדהים כשואלרון הגיע ראשון להרמה מצד שמאל וממטרים בודדים מול השער הקשר לא הצליח למצוא את המסגרת.

בדקה ה-60 לסאנה דיארה חלף על פני שומרו ומסף הרחבה בעט חזק לעבר הפינה השמאלית של אראנסוביה, שלא הצליח להגיב וראה את הכדור חודר לרשת. 

בדקה ה-61 צ'אבי אלונסו שלח טיל בליסטי לעברו של אראנסוביה שהצליח להדוף, אך היישר לרגליו של בנזמה. החלוץ הצרפתי בעט לעבר השער, אך נגיעה קלה של השוער הסיטה את הכדור לעבר המשקוף. 
 
בדקה ה-67 זכינו לראות מעט מהחיבור האדיר שיכול להיות בין שניים מהשחקנים הטובים בעולם - כריסטיאנו רונאלדו וקאקה. רונאלדו ליהטט באגף שמאל ומצא את קאקה על סף הרחבה, הברזילאי ניסה כמו במחצית הראשונה לסובב את הכדור לעבר הפינה הימינית אך שוב לא מצא את המסגרת.

ריאל מדריד: קסיאס, ארבלואה, אלביול, גראיי, מרסלו, לסאנה דיארה, אלונסו, רונאלדו, קאקה {גוטי 82}, בנזמה {היגוואין 73}, ראול {גראנרו 62}. 

דפורטיבו לה קורוניה: אראנסוביה, לאורה, לופו, קסטרו, פיליפה לואיס, ז'וקה, חואן רודריגס, אלבארס, ואלרון {איבן פרס 69}, גווארדדו, ריקי {מיסטה 72}.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק