קטן נפצע בניצחון מכבי חיפה

חלוץ נבחרת ישראל נפגע בצלעותיו ויבדק במהלך היום על ידי רופא הנבחרת מארק רוסנובסקי שיקבע האם קטן יהיה כשיר לפתיחת אימוני הנבחרת הערב. בניון הגיע במהלך הלילה ויפגש היום עם רוסנובסקי

יום שני 19 מרץ 2007
אשר גולדברג

מאמן נבחרת ישראל דרור קשטן יידע רק הבוקר האם חלוץ מכבי חיפה יניב קטן יוכל לפתוח את אימוני הנבחרת שצפויים להיפתח הערב. החלוץ שספג מכה קשה בצלעותיו במשחק הניצחון של האלופה על הפועל ת"א אמש הוחלף במהלך המשח וטופל תחילה על ידי הצוות הרפואי של הקבוצה.

הבוקר יגיע החלוץ למי שככל הנראה לא ישן הרבה עד למשחק בשבת הד"ר מארק רוסנובסקי שיבדוק את מצבו של קטן ויקבע האם השחקן יוכל ליטול חלק באימון הראשון של הנבחרת.

מאמן הנבחרת שמחכה Ӝתשובת הדוקטור בעניין קטן, צפה אמש במשחק בין מכבי חיפה להפועל ת"א יחד עם עוזרו משה סיני מיציע הכבוד בקריית אליעזר. השניים עקבו אחר שחקני הסגל וביניהם שביט אלימלך, וואליד באדיר, יגאל אנטבי וסלים טועמה ששישה ימים לפני המפגש מול אנגליה הציגו אמש יכולת חלשה ביותר.

הלילה צפוי לנחות בישראל קפטן הנבחרת יוסי בניון שאינו מתאמן כבר חודש ימים בשל קרע חלקי ברצועת הברך. בניון יצטרך לליגיון הזרים שנחת כבר בארץ לקראת המשחק לאחר שטל בן חיים ופיני בלילי כבר נחתו בנתב"ג אמש. החۜוץ הצעיר בן סהר אמור גם הוא להצטרף לאימוני הנבחרת.  
קפטן נבחרת ישראל יוסי בניון נחת לפנות בוקר בנתב"ג ויתקבל על ידי כמה עיתונאים מהתקשורת המקומית. השחקן שלא שיחק מזה כחודש ימים עקב קרע ברצועת הברך יפגש הבוקר עם רופא הנבחרת ד"ר מߐרק רוסנובסקי שנדמה כי רשימת פגישותיו היום מתארכת מדקה לדקה [יפגוש את יניב קטן בצהריים].

רק לאחר המפגש עם רוסנובסקי יחליט הקשר יחד עם הרופא האם יוכל לעלות בהרכב הנבחרת בשבת ובאיזו תדירות עליו לחזור לאימונים. ללא קשר להחלטה בניון מבקש בימים אלו̠להוריד פרופיל בכל הנוגע לפציעתו מכיוון שהוא חושש שההתעסקות הבלתי פוסקת בברכו תפריע להכנות של חבריו לקראת המשחק. "נבדקתי בסוף השבוע על ידי רופא הקבוצה בלונדון והוא נתן לי זריקה" אמר בניון הבוקר והוסיף: " כעת נותר רק לראות מה הדוקטור יחליט, אߠי אנסה להתאמן ונראה מה יהיה".

כזכור זו לא הפעם הראשונה שכוכב הנבחרת מגיע למשחק בינלאומי פצוע ובעבר סבל בניון מפציעות חוזרות ונישנות שהפריעו לו להתאמן ולשחק במדים הלאומים. הזכורה ביותר הייתה רק לפני כחצי שנה כשבניון הגיע פצוע למשחק מול רוۡיה במוסקבה אך עלה לשחק עם זריקות ולא השפיע רבות על המשחק. 

אולי בגלל מקרי העבר המאמן הלאומי יחליט האם להרכיב את בניון בהרכב אך ורק לפי כושרו הנוכחי. לפי כך גוברים הסיכוייים כי הקשר יפתח את המשחק על הספסל ואולי ישול במהלכו.

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק