מכבי פת אסרה על אוהד כהן להתאמן

שוער מכבי פ"ת היוצא, אוהד כהן, נתקבל בסירוב מצד אנשי הקבוצה להגיע למתקן האימונים ולשמור על כושרו עם הקבוצה במהלך הסופ"ש. יתאמן בנפרד החל מהשבוע הבא

שבת 02 ינואר 2010
אשר גולדברג
למרות שכבר הושג הסכם על שחרורו מהקבוצה, המאבק בין אוהד כהן וההנהלה מחריף ככߜ שחולפים להם הימים. אתמול התבשר השוער שהוא אינו יכול להגיע ולהתאמן עם הקבוצה על מנת לשמור על כושרו.

מכבי פתח-תקווה תשחק רק מחר (ראשון) מול הפועל רמת-גן ולכן תערוך היום את אימונה המסכם. כהן לא הגיע לאימון הקבוצה אתמול וגם היום ייעדר, על פי בקשߪ אנשי הקבוצה. 

במהלך השבוע הבא, כאשר תשוב הקבוצה ביום שלישי לאימונים, יגיע השוער לערוך אימון אישי עם אחד ממאמני השוערים אך זה יהיה בנפרד ובשעה שונה ממנה יתבקש להגיע סגל השחקנים.

אוהד כהן מקווה להשלים את עזיבתו כבר בשבוע הקרוב, אך נכון לכתיבת ידיעה זאת לא התקבלה במועדון אף פנייה לגבי השוער, למרות שהוזכרה מועמדותו להפועל חיפה ולמכבי אחי-נצרת.

כזכור, הקבוצה החתימה השבוע את דראגוסלב יבריץ' כמחליפו של אוהד כהן. עוד חתם השבוע במועדון אורי אוזן, כשגם הקשר סבסטיאן סנסונۙ הצרפתי יחתום מחר (ראשון). מלבד אוהד כהן, נפרדו בפ"ת גם מעומר בוקסנבוים, שחתם ביריבה של פ"ת מחר בליגת העל, הפועל רמת-גן.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק