נמני: אין לי פתרונות קۡם

ליגת העל: מאמן מכבי ת"א לא הסתיר את אכזבתו מהתיקו המאופס בר"ג: "צריך לתת קרדיט לסכנין". מרקו בלבול: "היינו צריכים לגנוב גול". אבו סלאח: "מאזן גנאיים הבטיח כסף"

שבת 02 ינואר 2010
אשר גולדברג

בני סכנין סידרה לצהובים קל"ב באיצטדיון רמת גן אבל מכבי תל אביב ߜא ניצלה זאת וכמובן לא את המומנטום מהמחזורים האחרונים, במשחק שהסתיים בתיקו 0:0 מאכזב.

אבי נמני נראה מאוכזב מהתיקו של קבוצתו: ""צריך לתת קרדיט לסכנין. הייתה להם מטרה להוציא כאן תיקו. הם עמדו טוב טאקטי על המגרש. לא עשינו את מה שצריך לעשות, יוצאים מאוכזבים. אין לי פתרונות קסם למצב. נקווה שנגד קבוצות אחרות שמשחקות צפוף וקשה נצליח לכבוש". 

לקראת חלון ההעברותĠהתייחס מאמן מכבי ת"א: "גם בלי מאיוקה אנחנו צריכים להסתדר. יש לנו מטרה להתחזק, אני לא יודע אם זה יקרה". 

תמיר כחלון: "אנחנו מאוכזבים שלא הצלחנו לנצח. אנחנו צריכים לעבוד קשה למשחק הבא. כל קבוצה שתגיע ניתן 200 אחוז לנצח. הכדור פשוט לא נכנס והלאה למשחק הבא.

מאמנה המרוצה של בני סכנין, מרקו בלבול: "מרוצה מאוד. ידענו שמכבי ביכולת טובה מאוד. סגרנו אותם מצויין, השחקנים למרות כל הקשיים והמצב שנוצר, עשו עבודה יוצאת מהכלל. אם היה לנו יותר מזל היәנו גונבים שער".

לקראת מועד ההעברות הקרוב: "מחפשים שחקן וחלוץ טוב. אנחנו נצטרך להשתפר בעמדות הללו. אף קבוצה לא משחררת בקלות שחקנים, אשמח אם יבוריאן יהיה כאן". 

המצטיין במשחק, מאיר כהן שוערה של סכנין: "הייתי צריך לכוון את השחקנים, לסדר אותם. לשלוט בכדורי גובה, זה לא קל זה יותר קשה מלעצור כדורים. שלטתי במשחק וזה מה שעזר לתיקו".

יו"ר סכנין, חסן אבו-סלאח, שחזר לתפקידו אמר בסיום: "עזבתי את הקבוצה בגלל הכסף. מאזן
גנאәים ראש העירייה פנה אליי מספר פעמים וביקש שאחזור. מאזן הבטיח לי 200 אלף שקל פלוס עזרה מאיש עסקים עם חצי מיליון. אני מאמין שעם הכסף יבואו שחקנים טובים. אני מעדיף ישראלים". 

על עונש ההרחקה התייחס אבו סלאח: "היה לי קשה לשמוע לשחק בۧרית שמונה. ביקשו ממני אבטחה גדולה ועוד 3 אמבולנסים, זה היה תמוה בעיניי. לא רציתי להתעסק עם זה. הרגשתי שמשהו שם לא בסדר".

תגובות

טלספורט בפייסבוק