קוטב הבולגרי למכבי. צפו בשחקן

אבי נמני הולך על בלם קבוצת צסק"א הבולגרית, קיריל קוטב. המו"מ קרוב לסיכום. לאבי נמני ארבעה מועמדים נוספים. צפו בסרט וידאו מיוחד של השחקן כובש בבולגריה. ג'ונתן אסוס שוחרר

יום שני 31 אוגוסט 2009
אשר גולדברג

במכבי תל-אביב עובדים זה זמן רב על השלמת מכסת הזרים על-ידי מציאת בלם שישחק לצידו של איגור טומאסיץ', בלמה הקרואטי של הקבוצה אשר נמנה על סגל נבחרת בולגריה. הבוקר החליטו אבי נמני והצוות המקצועי בראשותו ללכת על בלם בולגרי נוסף, קיריל קוטב.

צפו בסרט מיוחד של קוטב כובש בבולגריה על ידי לחיצה כאן.

קיריל קוטב, בן 27 וגובהו 1.87, משחק מזה 4 שנים בצסק"א סופיה הבולגרית ואף שיחק בנבחרתו הלאומית במסגרת קמפיין יורו 2004. לזכותו של הבולגרי במדי הנבחרת 12 הופעות ושער בודד. במסגרת צסק"א סופיה שיחק 73 משחקים, בהם כבש שישה שערים. הבלם היה מועמד למספר קבוצות מליגת הבונדסליגה הגרמנית אולם לאור סגירתו של חלון ההעברות ב-24 השעות הקרובות בליגות האירופאיות, נסללת דרכו לצהובים.

את מכסת הזרים במכבי תל-אביב ממלאים כרגע ארבעה שחקנים: איגור טומאסיץ', אנדריי קומאץ', עמנואל מאיוקה והקשר הסרבי איביצה אילייב שאמור לחתום על החוזה בימי םהקרובים. קוטב צפוי להשלים את הסגל של מכבי תל-אביב כשגם עמנואל מאיוקה צפוי להישאר לאור יכולתו הטובה מפתיחת העונה. אם המהלך להבאתו של קיריל קוטב ייכשל, לקבוצה ארבעה מועמדים נוספים לעמדת הבלם.

צפו בסרט מיוחד של קוטב כובש בבולגריה על ידי לחיצה כאן.

ג'ונתן אסוס שוחרר ממכבי תל-אביב

המושבה הצרפתית של מכבי תל-אביב הסתיימה היום רשמית עם שחרורו של השריד האחרון, ג'ונתן אסוס. לפני שנתיים הצטרפו למכבי תל-אביב יאניק קמנאן ורודי חדד ואליהם הצטרפו מאוחר יותר ג'ונתן אסוס ואלן מסודי. בקבוצה דיברו על האווירה הרעה שיוצרת החבורה הצרפתית כשעם חלוף הזמן מעמדם התערער.אלן מסודי שוחרר בתום העונה, יאניק קמנאן נמכר לטורקיה במהלך העונה שעברה ורודי חדד בליגה השניה בצרפת. היום ג'ונתן אסוס הגיע להסדר עם מכבי תל-אביב וקיבל את השחרור המיוחל. אסוס הגיע בקול תרועה למכבי תל-אביב מקבוצת ריימס הצרפתית המשחקת בליגה השניה.

בקשר הצרפתי התעניינו במהלך הפגרה מספר קבוצות מיוון וכן מ.ס אשדוד והפועל באר-שבע ולא מן הנמנע שהשחקן ימצא את מקומו באחת מקבוצות ליגת העל. אחיו, ג'רי אסוס, משחק בהפועל ירושלים.

צילום: GettyImages

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק