עטר שוחרר מהנבחרת

בעיית חלוצים לדרור קשטן. אלירן עטר, שנפצע במשחקה של בני יהודה מול אחי נצרת, נבדק הבוקר ע"י ד"ר רוסנובסקי שקבע כי הוא לא יהיה כשיר בשבת

יום שלישי 01 ספטמבר 2009
אשר גולדברג

נבחרת ישראל, ממשיכה בהכנותיה לקראת המשחק הגורלי מול לטביה ביום שבת הקרוב עם הסגל שזומן, אולם כפי המסתמן כעת דרור קשטן יצטרך להסתדר בלי המוזמן הטרי מבני יהודה.

אלירן עטר, שנפצע אתמול (שני) במשחק של קבוצתו מול אחי נצרת, עבר הבוקר בדיקה אצל מארק רוסנובסקי, שקבע כי הפגיעה של עטר היא בגב והכאבים מקרינים על הרגל. 

עטר נשלח לעשות צילום אולטראסאונד, אולם התלונן על כאבים חדים והוא לא יהיה כשיר למשחק מול לטביה בשבת וישוחרר.

מי שכן יעמוד לרשותו של המאמן הוא חלוץ בית"ר ירושלים, ברק יצחקי, שויתר על האפשרות לשחק בדן האג ההולנדית ונשאר בארץ.

דרור קשטן שיחרר מהאימון הבוקר את ניר דוידוביץ' ואת יניב קטן מסיבות אישיות. יוסי בניון וטל בן חיים שנחתו רק לפנות בוקר, יגיעו רק לאימון הערב. 

ייתכן מאוד שבשעות הקרובות, דרור קשטן יחליט על צירופם של שחקן או שניים נוספים לסגל הרחב.

בתוך כך, הנבחרת ערכה אתמול בערב מסיבת עיתונאים לקראת ההתמודדויות מול לטביה בשבת ולוקסמבורג ברביעי שלאחר מכן, במסגרת מוקדמות המונדיאל. 

יניב קטן מרוצה לחזור ללבוש את מדי הנבחרת: "חיכיתי לרגע הזה, זה רגע מרגש עבורי ואני מקווה שאוכל לתרום, לעולם לא מאוחר לחזור לנבחרת. דיברתי עם דרור, אמרתי את מה שעל ליבי, אני שמח שהכל מאחורינו. המטרה תמיד להיות חלק מהנבחרת ולייצג את המדינה".

"אנו אף פעם לא מתייאשים. אף פעם לא מאוחר מדי. הנבחרת תגיע ותעשה את העבודה שלה בכל משחק. העם אוהב את הנבחרת וצריך לדחוף אותה. אנו צריכים את התמיכה של הקהל".


דדי בן דיין הוסיף: "חשוב שהקהל יגיע למשחקים האלה, כמה שיותר יבואו, זה יוסיף לנבחרת. כמקצוענים, אנחנו רוצים לנצח. יש לחץ ואתה יודע שזה הצ'אנס האחרון, בכל דקה משלושת המשחקים האלה, אבל אנחנו שחקני כדורגל וצריכים לדעת להתמודד עם הלחץ". 

"מן הסתם אנחנו פייבוריטים במשחק מול לטביה. זה מכין אותנו יותר למשחק, נותן יותר מוטיבציה. כיף להיות פייבוריטים אבל חשוב לעשות את העבודה על המגרש".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק