שמח על המאזן הטוב באירופה

בירם כיאל התפנה הבוקר לשוחח עם התקשורת על מאזן מכבי חיפה העונה בליגת העל. כמו כן הוסיף: "מי שתרצה יותר תנצח הערב בבלומפילד. אני שמח להישאר במכבי חיפה". משחק אימון יתקיים מול דינמו קייב

יום שני 04 ינואר 2010
אשר גולדברג
מכבי חיפה הודיעה היום כי ב-20 בינואר הקבוצה תערוך משחק אימון מול דינמו קייב, שתגיע לארץ Ӝמחנה האימונים השנתי.

עוד קודם לכן ערכה מכבי חיפה את אימון הבוקר, האימון הראשון אחרי הניצחון 3:0 על הפועל עכו. ג'ון קולמה, שנעדר ממשחק הליגה בשבת, חזר להתאמן וישוב להרכב הקבוצה בשבת נול הפועל רעננה.

עוד היום במועדון ירוק, התפנה ביۨם כיאל לראיון קצר עם התקשורת. תחילה דיבר כיאל על יריבותיו לצמרת, הפועל ת"א ובית"ר ירושלים, ואף בקצרה על המפגש הערב: "אני מחזיק אצבעות למכבי חיפה בשבת מול רעננה ולא לאף אחת מהקבוצות הערב. מי שתהיה טובה יותר ותרצה יותר תנצח. אנחנו נצטרך להמשיۚ לעשות את העבודה שלנו, הליגה עוד ארוכה ושום דבר לא גמור".

על המאזן של מכבי חיפה, 15 ניצחונות מ-16 משחקים, אמר כיאל: "אני שמח על המאזן הטוב בליגות הבכירות באירופה. אנחנו מאוד גאים בכך וצריכים לשמור על היכולת ולהמשיך לנצח. ידענו על שיߘת חלוקת הנקודות ואנחנו צריכים להתמודד עם זה".

לגבי מעבר עתידי לאירופה, על-פי פרסומים אפילו החודש, אמר הקשר: "יש לי חוזה בחיפה לשנתיים הבאות ואני אכבד אותו. אני שמח להיות במכבי חיפה".

תגובות

טלספורט בפייסבוק