אני מאוד מאוכזב מהיכולת

יצחק שום מאוכזב מה- 0:0 מול סכנין: "חסר לנו הגול הראשון, אבל קשה לכבוש כששחקני ההתקפה שלי מרוכזים בדברים אחרים" ערן קוליק: "שיחקנו מול קבוצה טובה ולא ראו אותם בכלל על המגרש"

יום שני 31 אוגוסט 2009
מערכת TELESPORT

בית"ר ירושלים ובני סכנין נפרדו הערב (שני) בתיקו ללא שערים, ומאמן מחזיקת הגביע, יצחק שום, ניסה להסביר: "אני מאוד מאוכזב. לא היתה מספיק מוטיבציה, אני מאוכזב שלא הבקענו. חסר לנו את הגול הראשון כדי להכנס לעניינים. אבל קשה לכבוש כששחקני ההתקפה שלי מרוכזים בדברים אחרים. אני מקווה שנבוא מוכנים יותר למשחקים. אני מאוכזב מהיכולת, ומקווה שנשתפר אחרי הפגרה". 


עידן טל הוסיף: "הגולים יגיעו. לא הלך לנו כל כך טוב אנחנו צריכים לתת יותר מעצמנו. נראינו רע. יצחקי וברוכיאן לא אשמים שכולנו לא היינו טובים. קורה שפותחים לא מי יודע מה אבל דברים עוד יכולים להשתנות. כרגע זה לא דומה למה שאנחנו יודעים".


מאמן סכנין, ערן קוליק, אמר עם השריקה לסיום: "מי שראה את המשחק, ראה שיש לי קבוצה לא רעה. השחקנים נלחמו יפה ושיחקו לא רע. יש על מה לעבוד, יש לי אמונה בהם והם מוכיחים את זה. שיחקנו מול קבוצה טובה ולא ראו אותם בכלל על המגרש".  

על שחקני הרכש שלו אמר המאמן: "ראובן עובד- כישרון אדיר. אני מקווה שהוא יוכיח את זה גם בהמשך, ולא רק מול בית"ר ירושלים. סספדאס עשה עבודה לא רעה. ג'אקו יתחזק עוד אחרי המחלה. אני מאמין שעוד נתחזק".

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק