מכבי מול חיפה, במחזור ה-1

ליגת ווינר: הגרלת המשחקים ניפקה מפגש מרתק בין מכבי תל אביב ומכבי חיפה, שהתמודדו ביניהן בגמר הפיינל פור אשתקד, כבר במחזור הראשון. הצהובים יארחו את הפועל ירושלים במחזור ה-10

יום שני 31 אוגוסט 2009
מערכת TELESPORT

הגרלת לוח משחקי ליגת ווינר התקיימה היום (שני). מכבי חיפה ומכבי ת"א ששיחקו זו מול זו בגמר הפיינל פור אשתקד, ייפגשו כבר במחזור הראשון ברוממה. אפי בירנבוים ומכבי ראשון לציון יארחו את מכבי ת"א במחזור השלישי. 

העולות החדשות מנתניה ועפולה ייפגשו במחזור השלישי בנתניה. במחזור הרביעי מכבי חיפה תארח את הפועל חולון. בשחזור של גמר הגביע. מכבי ת"א תארח את הפועל ירושלים במחזור העשירי. שבוע לאחר מכן תארח ירושלים את חיפה במלחה.

משחקי המחזור הראשון:
אלטשולר שחם גלבוע/גליל - עירוני אשקלון
הפועל חולון - הפועל עפולה
אליצור מכבי נתניה - עירוני נהריה
מכבי המרכז הישראלי לריהוט ראשון לציון - הפועל מגדל ירושלים
מכבי חיפה - מכבי אלקטרה תל-אביב
בני השרון - עירוני כפר המכביה רמת-גן

לפני ההגרלה נערך טקס הצדעה לשחקני נבחרת ישראל לפני נסיעתם לאליפות אירופה. יו"ר מנהלת הליגה, אבנר קופל, אמר: "אני רוצה לברך את שחקני נבחרת ישראל ואת הצוות המקצועי, בשם כולנו חושבים שאתם תעשו עבודה טובה ומאחל לכם הצלחה באליפות, אני מאחל לכולם עונה טובה, שלא תיפול מהעונה הקודמת, נתראה באולמות"

יו"ר איגוד הכדורסל, שי שני: "אנחנו מאחלים לנבחרת בהצלחה. הצבנו לנבחרת יעד להגיע לשמונה הראשונות ולהשיג כרטיס לאליפות העולם ואנחנו סומכים על "כוח צביקה" שישיג את המטרה. מחר נפתחת האקדמיה לכדורסל בוינגייט ואנחנו נמשיך לעשות עוד לא מעט פעולות כדי להשקיע ולהרחיב את התשתיות". 

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק