0

בניון נחת ורץ לרוסנובסקי

קפטן הנבחרת הגיע ארצה לקראת התכנסות הנבחרת הערב לקראת המשחק ביום שבת מול אנגליה. רק השחקן ורופא הנבחרת מארק רוסנובסקי יחליטו האם השחקן יוכל לשחק למרות הפציעה

יום שני 19 מרץ 2007
אשר גולדברג

קפטן נבחרת ישראל יוסי בניון נחת לפנות בוקר בנתב"ג ויתקבל על ידי כמה עיתונאים מהתקשורת המקומית. השחקן שלא שיחק מזӔ כחודש ימים עקב קרע ברצועת הברך יפגש הבוקר עם רופא הנבחרת ד"ר מארק רוסנובסקי שנדמה כי רשימת פגישותיו היום מתארכת מדקה לדקה [יפגוש את יניב קטן בצהריים].

רק לאחר המפגש עם רוסנובסקי יחליט הקשר יחד עם הרופא האם יוכל לעלות בהרכב הנבחרת בשבת ובאיזו תדירות עליו לחזור לאימונים. ללא קשר להחלטה בניון מבקש בימים אלו להוריד פרופיל בכל הנוגע לפציעתו מכיוון שהוא חושש שההתעסקות הבלתי פוסקת בברכו תפריע להכנות של חבריו לקראת המשחק. "נבדקתי בסוף השבוע על ידי רופא הקבוצה בלונדון והוא נתן לי זריקה"Ġאמר בניון הבוקר והוסיף: " כעת נותר רק לראות מה הדוקטור יחליט, אני אנסה להתאמן ונראה מה יהיה".

כזכור זו לא הפעם הראשונה שכוכב הנבחרת מגיע למשחק בינלאומי פצוע ובעבר סבל בניון מפציעות חוזרות ונישנות שהפריעו לו להתאמן ולשחק במדים הלאומי۝. הזכורה ביותר הייתה רק לפני כחצי שנה כשבניון הגיע פצוע למשחק מול רוסיה במוסקבה אך עלה לשחק עם זריקות ולא השפיע רבות על המשחק. 

אולי בגלל מקרי העבר המאמן הלאומי יחליט האם להרכיב את בניון בהרכב אך ורק לפי כושרו הנוכחי. לפי כך גוברים הסיכוәיים כי הקשר יפתח את המשחק על הספסל ואולי ישול במהלכו.

תגובות

טלספורט בפייסבוק