הושג סיכום: רוביו לברצלונה

אחרי מרתון לילי בין נציגו של ריקי רוביו, לבין נציגים ממינסוטה, חובנטוד וברצלונה, העדיף רוביו את ברצלונה על פני מינסוטה מה-NBA. רוביו יהיה שחקן הרכש היקר ביותר בכדורסל האירופי

יום שלישי 01 ספטמבר 2009
מערכת TELESPORT
 הוא כבר היה סגור בריאל מדריד, היה בדרך למלאגה והיו שטענו שהוא נשאר בבדאלונה. אולם הלילה, אחרי מו"מ מרתוני, הושג סיכום להעברתו של ריקי רוביו, ילד הפלא הספרדי לשורות ברצלונה.

רוביו העדיף את ברצלונה על פני מינסוטה, שבחרה אותו ביוני האחרון במקום החמישי בדראפט. רוביו יוכל להשתחרר מחוזהו בברצלונה רק בקיץ 2011 ולהצטרף לטימברוולבס.

הבחירה של רוביו בברצלונה, באה בהפתעה גמורה עבור ג'נרל מנג'ר מינסוטה, דייויד קאן ששהה בימים האחרונים בחובנטוד וניסה להתחרות בהצעה הכספית שכבר הוגשה ע"י ברצלונה עבור הרכז בן ה-18.

ברצלונה תשלם יותר מחמישה מיליון דולר עבור ילד הפלא הספרדי, שיהפוך לשחקן הרכש היקר בתולדות הכדורסל האירופי וכאמור יוכל לעבור למינסוטה ללא תמורה רק ב-2011.

"זה מאוד מחמיא לי שמינסוטה הגיעה עד לחובנטוד כדי להחתים אותי. אני מאוד אשמח לשחק בעתיד ב-NBA. כך אמר רוביו לאחר הסיכום.

רובי יצטרף לקבוצת הכוכבים של ברצלונה, שהחתימה כבר הקיץ את מייקל פט מויטוריה, את לורבק מצסק"א ואת אנדונג ממלאגה, אך גם איבדה את וילנואבה ודייויד אנדרסון המצויינים, שישחק בעונה הקרובה ב-NBA.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק