0

אני מעולם לא דיברתי עם יצחקי

אלי גוטמן, נשאל בסיום המשחק מול בית"ר ירושלים על ברק יצחקי והכחיש: "ברק יצחקי מבחינתי הוא שחקן בית"ר ירושלים". גורם בהפועל ת"א: "מתכוונים להגיש הצעה ליצחקי"

יום שלישי 05 ינואר 2010
אשר גולדברג

בהפועל ת"א נשמו לרווחה לאחר הניצחון המדהים על בית"ר ירושלים 3:4 באחד מהמשחקים הטובים שנראו העונה. הפועל, שנתנה הצגה גדולה במחצית הראשונה, הוליכה כברĠ1:4, אבל חטפה שני שערים מצמקים ולא היתה רחוק מלאבד 3 נקודות יקרות.

אלי גוטמן, מאמן האדומים ניסה להסביר את מה שקרה במשחק: "משחק יוצא מהכלל שלנו בפתיחת המשחק, כדורגל קבוצתי שמניב שני שערים. ההרחקה של בית"ר ירושליߝ הכניסה אותנו לשאננות. ב-1:4 השחקנים חשבו שהמשחק נגמר ובכדורגל זה לא נגמר עד שזה לא נגמר".


הפועל חוגגת על חשבון בית"ר. הערב

בסוגיית ברק יצחקי, גוטמן ניסה להנמיך ציפיות : "אני מעולם לא דיברתי עם ברק יצחקי. כמו שאני יודע גם ההנהלה לא דיברה איתו. מבחינתי ברק יצחקי הוא שחקן בית"ר ירושלים".

ערן זהבי, שהועߓף בהרכב ברגע האחרון על פני מיכאל זנדברג אמר: "פתחנו טוב את המשחק אבל חבל שקיבלנו שני שערים שצימקו את התוצאה והפכו את המשחק לקשה".

על ההתלבטות בינו לזנדברג אמר: "אני חושב ששיחקתי טוב, זה שאלי התלבט ביני למיכאל זה החלטה שלו אני מߧבל אותה. לא כל יום מבקיעים 4 שערים מול בית"ר.

תגובות

טלספורט בפייסבוק