חשוב שנוכל להמשיך לחלום

הנבחרת ערכה מסיבת עיתונאים נוספת. דודו אוואט: "נקווה לנצח את שלושת המשחקים שלנו בבית, כדי להגיע למשחק מול שוויץ עם סיכוי". בן סהר: "כרגע הסיכויים נראים פחות טובים"

יום שלישי 01 ספטמבר 2009
אשר גולדברג

נבחרת ישראל ערכה היום (שלישי) מסיבת עיתונאים נוספת לקראת שתי ההתמודדויות שלה במסגרת מוקדמות המונדיאל, מול לטביה בשבת ומול לוקסמבורג ברביעי שלאחר מכן.

השוער דודו אוואט אמר: "חשוב שנוכל להמשיך לחלום. נקווה לנצח את שלושת המשחקים שלנו בבית, כדי להגיע למשחק מול שוויץ עם סיכוי. אנחנו נצטרך לעשות את העבודה ולקוות ששוויץ ויוון ייפרדו בתיקו".

"אנחנו צריכים את הקהל, רוצים את החום של הקהל לארך כל המשחק, וכך נוכל להגיע לתוצאות טובות יותר. הביקורת על הקהל במשחק הביתי מול יוון הייתה בגלל שלא קיבלנו תמיכה במהלך המשחק, וזה כאב לנו. אנחנו מאוד צריכים את הקהל".

"אני מבין את הקהל, הוא רשם יותר אכזבות מהצלחות. הקהל חייב להבין שאנחנו המאוכזבים הראשונים, הקהל צריך להיות איתנו גם באכזבות. הנבחרת היא של כולם, וננסה לעשות את המקסימום כדי שיהיו הצלחות".אימון הנבחרת לאחר מסיבת העיתונאים


"לא נרים ידיים כל עוד יש סיכוי, ונקווה שהקהל יתמוך בנו בניסיון שלנו לעשות את זה. כמובן שאם היינו עושים תיקו ביוון, היה לנו סיכוי טוב יותר, אבל אין טעם להתייחס לזה עכשיו. אנחנו ממשיכים בניסיונות שלנו, והולכים על ניצחונות, בתקווה שנעשה כל מה שאפשר".

החלוץ בן סהר הוסיף: "אני מאוד רוצה לעלות למונדיאל. נאכזב את עצמנו אם לא נעלה. אין ספק שכרגע הסיכויים נראים פחות טובים, אבל הכי חשוב זה שנעשה את כל המאמצים ושכולם יהיו איתנו".

"אנחנו מאוד צריכים את הקהל. כשאנחנו מגיעים לכאן אנחנו רוצים לתת הכל, ואני מקווה שהקהל יידע את זה. אנחנו צריכים 90 דקות שהקהל יהיה איתנו. אחרי המשחק, אם הקהל יחשוב שלא היינו טובים, שישרקו בוז, אבל במהלך המשחק אנחנו צריכים תמיכה מלאה".

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק