שוונק הברזילאי מועמד לביתר

יוסי מזרחי נתן אור ירוק לצירופו של חלוץ פיגוורנסה שמוכן להגיע לישראל והמו"מ עימו אמור להימשך שבוע נוסף. ברק יצחקי יעבור בדיקות בפריס, נמשך הנתק עם פרננדז. טוטו הברזילאי עבר את הבדיקות הרפואיות

יום שישי 12 ינואר 2007
אשר גולדברג
יוסי מזרחי, מאמן בית"ר ירושלים "נדלק" על הכדורגל הברזילאי ומבקש לעורר את הקבוצה על-ידי צירופם של כדורגלנים שמשדרגים את הקבוצה ביכולתם במשחקים ובעיקר באווירה השמחה והכיפית באימונים.

אחרי ולמיר רושל (טוטו), ברזילאי נוסף מבוקש על-ידי בית"ר ירושלים, קלבר טויינה שוונק. בבית"ר טוענים כי החלוץ מקבוצת פיגוורנסה בן ה-27 מוכן להגיע לישראל והמו"מ איתו דרך סוכניו אמור להימשך שבוע נוסף.

הברזילאי טוטו עבר בהצלחה את המבדקים הרופאיים והוא אמור להתחיל בעבודות שיפור כושרו הגופני. הברזילאי יתחיל לקבל דקות משחק רק בעוד כחודש.

החלוץ ברק יצחקי אמור לצאת יחד עם טיבריוס דראו לטיפולים בצרפת. יצחקי סובל מפגיעה מתמשכת בברכו, ובבית"ר מבקשים להעניק לו את הטיפול המסור והטוב ביותר.

בנושא פבריס פרננדז, נמשך הנתק בין הצדדים. היו"ר אלי ארזי אינו מצליח לדבר עם הצרפתי המשוחרר שיידרש לפנות בתוך מספר ימים את דירתו ולמסור בחזרה את רכבו. בבית"ר קיבלו מסרים דרך ידידי השחקן כי הוא מתכוון להגיש תביעה כספית נגד המועדון למוסד לבוררות של פיפ"א.

בית"ר ירושלים אינה מתכוונת לשלם לפרננדז את מלוא חוזהו ותביעה נגדו על הפרת חוזה תישלח לפיפ"א. בכל מקרה, הכוונה היא להפסיק לשלם כבר מחודש ינואר את שכרו של פרננדז.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק