סהר מועדף על גולן בהרכב?

לדרור קשטן יש כבר 10 שחקנים בהרכב. ההתלבטות היחידה היא בין עומר גולן, שמושבת בלוקרן, לחלוצה של אספניול, בן סהר. קשטן מעדיף את יובל שפונגין בעמדת המגן הימני

יום חמישי 03 ספטמבר 2009
אשר גולדברג
 דרור קשטן ומשה סיני, יקבעו רק מחר (שישי) באימון המסכם את רשימת ה-11 אשר יפתחו בהרכב במוצ"ש מול לטביה. באימון הערב באיצטדיון ר"ג, אחרי מסיבת העיתונאים שבה ידבר קשטן, יתורגל ההרכב שאותו רוצים קשטן וסיני על כר הדשא.

לקשטן כבר יש עשרה שחקנים בטוחים בהרכב, אך הוא עדיין אינו נעול על הצד ההתקפי. קשטן יתרגל הערב את בן סהר, שחקנה של אספניול הספרדית, שהחלים משפעת חריפה, שמנעה ממנו לשחק נגד צפון אירלנד.

קשטן, שרוצה מערך התקפי במיוחד, מודע לעובדה שעומר גולן, שחקנה של לוקרן הבלגית, שלא שיחק כלל בבלפאסט, רואה בבלגיה את יציע הכבוד ולא את כר הדשא. בכל מקרה, למאמן הלאומי יש החלטה בנושא המגן הימני. 

קשטן מבקש לרענן ויעלה נכון להיום עם מגן מכבי ת"א, יובל שפונגין שדרך אגב קיבל זימון לנבחרת נגד צפון אירלנד ברגע האחרון, בגלל מחלתו של קלמי סבן. שפונגין מועדף על פני סבן ויואב זיו.

גורם בנבחרת ישראל אמר: "בן סהר הוא האיש של קשטן, וברור שיש לו עדיפות במשחק הקריטי הזה. גם גולן נתן תמיד את הגולים שלו לנבחרת.

ההרכב שיתורגל באימון הסגור הלילה הוא: "אוואט, שפונגין, קינן, סטרול, בן דיין, אלברמן, ידין, בניון, ברדה, קטן, סהר.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק