להיות פטריוט זו לא בושה

במסיבת העיתונאים שקיים לקראת המשחק מול לטביה, גם מאמן הנבחרת דרור קשטן קורא לקהל לבוא לעודד את הנבחרת. "אנחנו חייבים לנצח את המשחק מול לטביה ורק אז להסתכל מה קורה בבאזל"

יום חמישי 03 ספטמבר 2009
מערכת TELESPORT

מאמן נבחרת ישראל דרור קשטן, כינס אחה"צ (חמישי) מסיבת עיתונאים, לקראת המשחק במוצאי שבת נגד לטביה. גם המאמן הלאומי פתח את דבריו עם קריאה לקהל, שיבוא וימלא את אצטדיון ר"ג.

"לא מדובר רק במשחק הספציפי, מדובר בתרבות ספורט. אם ניקח לדוגמא את נבחרת אנגליה שהצליחה למלא את וומבלי ביום של שביתת רכבות, זה חלק מתרבות ספורט שאנחנו צריכים להקנת גם אצלנו".

קשטן המשיך: "להיות פטריוט זו לא בושה. הפטריוטיות קיימת במדינת ישראל וצריך להביא את זה גם למשחקים של הנבחרת. השחקנים שלנו אוהבים את הנבחרת וכואבים מאד את הכישלונות שלה".

לגבי הסיכויים הוא אמר: "אנחנו נמצאים לפני שני משחקים גורליים לקמפיין. אנחנו חייבים לנצח את שניהם כדי להישאר בתמונת הסיכויים לעלות למונדיאל. צריך לתת הכל ולנצח את המשחק מול לטביה, ורק אחר כך לראות מה קורה בבאזל במשחק בין שווייץ ליוון".

קשטן הגיב לביקורות כלפי הסגל: "יש מגוון של דעות וזה חיובי, אבל בסוף מישהו חייב לקבל את ההחלטות וזה אני. ברור שבחרתי את השחקנים המתאימים ביותר לשני המשחקים הקרובים. אני מזמין שחקנים מתוך חשיבה על היריבות, הזימונים הם נטו מקצועיים ואני מאד שלם איתם. זאת מבלי לפסול דעה של אף אחד אחר".

קשטן התייחס גם לתגובה של רוברטו קולאוטי, שנופה מהנבחרת והגיב בחריפות: "אני לא מאוכזב מהתגובה של רוברטו להיפך. זה מצביע על כמה חשוב לו להגיע לנבחרת". 

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק