שחר פאר בחצי גמר טורניר אוקלנד

כנגד כל הסיכויים ואחרי ההתקפות האנטי-ישראליות נגדה בבירת ניו-זילנד, שחר פאר העפילה הלילה לחצי גמר טורניר אוקלנד, אחרי שגברה על מריה קירילנקו הרוסית (62) בשלוש מערכות- 0:6, 6:3, 1:6.

יום חמישי 07 ינואר 2010
מערכת TELESPORT

 אחרי תקופה רצופת משברים בקריירה שלה, נדמה ששחר פאר חזרה לעצמה ובגדול. לפנות בוקר היא העפילה לחצי גמר טורניר אוקלנד (220,000 $) לאחר שהביסה את הרוסיה החזקה, מריה קירילנקו בשלוש מערכות. 

פאר פתחה את המשחק בצורה אגרסיבית, שברה פעמיים את ההגשה של יריבתה הרוסית ועלתה ל-0:3 מהיר, ממנו לא קירילנקו לא חזרה (הרוסיה ביצעה 11 טעויות בלתי מחויבות) ופאר ניצחה בקלۙלות 0:6 במערכה הראשונה.

המערכה השנייה הייתה שונה לגמרי, כשקירילנקו נטלה את היוזמה, תקפה את פאר ושברה אותה בדרך לניצחון 3:6. למרות אובדן המומנטום, שחר פאר הוכיחה בפעם המי-יודע-כמה את החוזק המנטלי שלה וניצלה את פציעתה של קירילנקו בברכה, בכדי לעߜות ל-1:4 ומשם לניצחון במערכה ובהתמודדות כולה, עם אייס מנצח לאחר שעה ו-43 דקות בלבד.

בשלב הבא, תפגוש פאר את המנצחת בהתמודדות בין יניה ויקמאייר הבלגית (16) ליפנית בת ה-39, קימיקו דאטה קארום. שחר שילשלה לכיסה עד כה 10,200 דולרים ו-130 נקודות דירוג יקרות מפז.

תגובות

טלספורט בפייסבוק