החשש: מקל יעבור לירושלים

במכבי תל-אביב ישחררו את גל מקל רק אחרי שיתברר סופית שהפועל ירושלים השלימה את הסגל שלה. ישחק בכל מקרה בקבוצת צמרת אחרת. בורשטיין ממתין למכבי

יום שישי 04 ספטמבר 2009
שלמה חסיד
 במכבי תל-אביב מודעים לעובדה שגל מקל, הרכז הצעיר והכשרוני, לא מעוניין לשחק בקבוצה בעונה הבאה ושצירופו עלול להביא לעצירה בהתקדמות המקצועית שלו בעונה הקרובה.

לגל מקל הסכם עם מכבי תל-אביב לעונה הבאה והוא מחוייב לאלופה, זאת הסיבה שמכבי תל-אביב הודיעה כי מקל שייך לסגל הקבוצה וכי הוא יוזמן לאימונים מיד לאחר אליפות אירופה.

עם זאת, אביו של מקל כבר הביע כי השחקן יעשה הכל כדי להתחשל עונה נוספת בקבוצת צמרת אחרת, כפי שעשה בשנה האחרונה בהפועל גליל/גלבוע. 

מתברר שבמכבי תל-אביב מוכנים לאפשר למקל לעזוב, אולם החשש הוא כי מקל יחתום בהפועל ירושלים ויצטרף אל הקבוצה החדשה שבונה הספונסר החדש, גומא אגייאר. הפועל ירושלים זקוקה לאחד עד שני שחקנים בעמדת הרכז והמגמה היא להציב בתפקיד שחקן ישראלי שמכיר היטב את הליגה המקומית. למעשה דיי ברור שאחד מהשניים, יוגב אוחיון או מאיר טפירו, ישחק בהפועל ירושלים. לגבי השחקן השני, בירושלים ישמחו לראות את מקל בקבוצה, לאחר שהתברר שעלות טל בורשטיין היא כחצי מיליון דולר נטו לעונה, כפי שהשחקן נחוש לקבל.

לפיכך מעדיפים במכבי תל-אביב להמתין להשלמת הסגל של הפועל ירושלים או להבטחת גל מקל כי הוא אינו עובר לקבוצה בעלת התקציב השני הגבוה ביותר בליגת העל. בכל מקרה, ההנחה היא כי גל מקל ישוחרר ויעבור לאחת מקבוצות הצמרת של הכדורסל הישראלי.

מי שעשוי להנות משחרורו של גל מקל הוא טל בורשטיין כי מאמין שלאחר אליפות אירופה הוא יזכה להצעות טובות מאירופה, אך ייתכן שבימים הקרובים יחוד שהמו"מ בינו ובין מכבי תל-אביב.

צילום: Maccabifans

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק