לוזון ימתין לגרנט עד ינואר

דרור קשטן לא יקבל קדנציה נוספת ויסיים את תפקידו, גם משה סיני כנראה ויעזוב. שמות מועמדים כבר נזרקים לאוויר, אברהם גרנט מסרב להגיב וייתן תשובה עד חודש ינואר אם יחזור למשרת המאמן הלאומי

יום ראשון 06 ספטמבר 2009
אשר גולדברג
בהתאחדות לכדורגל כבר החליטו, אמנם לא רשמית, שדרור קשטן לא יקבל קדנציה נוספת והוא יסיים את תפקידו עם סיומו של הקמפיין, בתום שלושת המשחקים מול לוקסמבורג, מולדובה ושוויץ. 

נראה אף שאם הנבחרת תקיים משחקים נוספים בשנה הבאה במסגרת הידידותית, מאמן אחר יעביר אותם, למרות שחוזהו של דרור קשטן מסתיים בחודש יוני בשנה הבאה. הכוונה היא שגם משה סיני יסיים את דרכו כעוזר המאמן. מי שאמור לקבל פרק ב' בנבחרת ישראל הוא אברהם גרנט, אשר נכח במשחק מול לטביה אולם סירב להגיב לתקשורת.

אברהם גרנט לא יודיע נכון לעכשיו אם הוא יסכים לקבל את תפקיד המאמן הלאומי והחלטתו תיפול רק בחודש ינואר הקרוב. יו"ר ההתאחדות לכדורגל, אבי לוזון, מזכיר את סלאבן ביליץ' כמועמד לתפקיד המאמן הלאומי ולמרות שמחירו של האחרון הוא כמיליון יורו לעונה, הקרואטי הוא רק שם שנזרק לחלל כדי להוכיח שיש מועמדים נוספים. בכל מקרה, מי שיקבע את זהות המאמן הבא יהיה יו"ר ההתאחדות לכדורגל ובחודש ינואר נדע מי יישב על ספסל הנבחרת במקומו של דרור קשטן. 

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק