נמני, גברי ולוזון. כולם בהלם

אנשי הכדורגל בישראל קיבלו בתדהמה את ההפסד ללטביה. כולם מסכימים שהביזיון והפספוס גדול. ועצוב מכל: גברי לוי, אבי נמני וגיא לוזון גם פסימיים לגבי העתיד

יום ראשון 06 ספטמבר 2009
שלמה חסיד

 אנשי הכדורגל בארץ קיבלו בהלם מוחלט את ההפסד המרגיז ללטביה, שחיסל את סיכויינו להגיע למונדיאל, וכמה מהם התבטאו באופן קשה נגד הנבחרת והכדורגל הישראלי. זה מה שהיה להם לומר בסיום עוד ערב שחור באיצטדיון רמת גן.

גברי לוי, יו"ר ההתאחדות לשעבר כתב טור מיוחד באתר TELESPORT ובו הדגיש כי לדעתו אין לפטר את דרור קשטן. הפםע הוא כבר נשמע מיואש. לוי:  "אני בהלם מוחלט, קיבלנו סטירת לחי מצלצלת, ממש קשה להתעורר ממנה. לצערי הרב ככה נראה הכדורגל שלנו, ואין מה לעשות. לטביה היתה ראויה לניצחון ואנחנו היינו ראויים להפסיד". 

לוי הוסיף: "צריך להביט במראה ולא להגיד שהיא עקומה. זה מה שהכדורגל שלנו שווה. לכל היותר אנחנו נבחרת בינונית וגם את זה אני אומר בשביל לא לצאת האיש הרע".

גיא לוזון, מאמן בני יהודה: "זו אכזבה ענקית. לא יודע למה דווקא ברגעי האמת אנחנו בועטים בדלי. זה משהו פסיכולוגי שחייבים לפתור. הייתה לנו אפשרות ריאלית להגיע למונדיאל, זה היה בהישג יד, אבל שוב נראה אותו בטלוויזיה וייקח המון זמן עד שנקבל הזדמנות לתקן. הצגנו משחק לא טוב, וכולם אשמים בלי יוצא מהכלל. בגלל משחקים כאלה הקהל מאבד אמון בכדורגל וחבל".

אבי נמני, מנג'ר מכבי ת"א: "זו אכזבה ענקית, וחבל שכל כך הרבה אנשים היו שותפים לה. קיבלנו הגרלה שהיא מתנה, לא נקבל עוד פעם בית קל כזה, שפיצה אותנו על הגרלות קשות בעבר, אבל לא ידענו לנצל את זה בשביל להגיע לדרום אפריקה.  זה היה ערב חלש לנבחרת, וחבל שזה קרה דווקא במשחק כל כך מחייב. לקראת הימים הנוראים אנחנו צריכים לעשות חשבון נפש".

אפילו מאמן הכדורסל אפי בירנבוים מיואש: "ההפסד הזה מחזיר אותנו לגודל הטבעי שלנו. כדאי שנדע להפיק ממנו את המיטב. לפני המשחק כולם היו עסוקים בספקולציות, ואת לטביה משום מה אף אחד לא ספר. אני רוצה להזכיר שעוד לפני המשחק הם היו נקודה מעלינו בטבלה, אבל אנחנו כרגיל חושבים שאנחנו טובים יותר מאחרים. לפחות שנלמד להיות צנועים, זה יעזור לנו גם לשחק כדורגל יותר טוב".

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק