ההתאחדות נתנה הכל לקשטן

יו"ר ההתאחדות לכדורגל, אבי לוזון, הבהיר בהודעה מיוחדת כי דרור קשטן יעזוב בתום הקמפיין: הוגרלנו לבית נוח. העמדנו לרשות הצוות המקצועי והשחקנים את כל התנאים האופטימליים. אני מתנצל בפני הקהל

יום ראשון 06 ספטמבר 2009
אשר גולדברג

 יו"ר ההתאחדות לכדורגל מימש היום את הבטחתו לחבריו ושיגר הודעה רשמית מפיו, בה הוא תוקף באופן ישיר ועקיף את הצוות המקצועי של נבחרת ירשאל.

לוזון מציין בהודעתו את האכזבה הרבה ואת העובדה שההתאחדות העניקה לדרור קשטן, לצוות המקצועי ןהשחקנים את כל התנאים האופטימליים להצליח. לוזון גם הודיע למעשה כי דרור קשטן לא ימשיך לקמפיין הבא כשכתב כי: "בתחילת שנת 2010 נעשה חשיבה לגבי מינוי מאמן הנבחרת הבא"

ההודעה המלאה של לוזון:

"אני מאוכזב מתוצאת המשחק אתמול מול לטביה ומתוצאות הקמפיין כולו.

אני עדיין סבור כי הוגרלנו לבית נוח, בו יכולנו להשיג את המטרה הנכספת ולעלות למונדיאל, אך לצערי הרב כשלנו במשימה.

אנחנו בהתאחדות לכדורגל עשינו כל שביכולתנו והעמדנו לרשות הצוות המקצועי והשחקנים את כל התנאים האופטימליים, ומילאנו כל בקשה, קטנה כגדולה, על מנת לעזור לנבחרת להשיג את מטרתה.

ההתאחדות לכדורגל מכבדת את החוזים עליהם היא חותמת ולכן דרור קשטן יסיים את הקמפיין הנוכחי, ובתחילת שנת 2010 נעשה חשיבה לגבי מינוי מאמן הנבחרת הבא.


ברצוני להתנצל בפני הקהל הרב שהגיע אתמול למגרש וצפה במשחק בטלוויזיה והוכיח כי הוא אוהב את הנבחרת, וכי זו נבחרת השייכת לעם ישראל ומדינת ישראל.


אני חש את אכזבת האוהדים דקה-דקה כשאני פוגש אנשים ברחוב, אני מקווה שבעתיד נצליח להשיג את שכולנו מייחלים לו ונביא מעט שמחה ואושר למדינת ישראל.

 ברצוני לנצל  הזדמנות זו ולברך את עם ישראל בברכת שנה טובה וחג שמח".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק