אנו לא מחפשים נקמה

ג'ון טרי, קפטן נבחרת אנגליה לא יכול לשכוח את אותו לילה שבו קרואטיה הדיחה את אנגליה מהיורו האחרון. הבלם: "הזיכרונות מאותו לילה עדיין עוברים אצלנו בראש"

יום שני 07 ספטמבר 2009
אביחי קרבצ'יק
נבחרת אנגליה עדיין זוכרת את אותו לילה ארור, שבו נבחרת שלושת האריות הפסידה לנבחרת קרואטיה (ראקאטיץ' 90) במשחק, שלא שינה לחניכיו של סלאבן ביליץ' כלום. 

אך מאז אותו משחק שכל אוהד אנגלי יזכור כל חייו, עברו המון מים בנהר התמזה, קאפלו החליף את סטיב מקלארן ואנגליה כבר הספיקה לפרק את קרואטיה 4:1 במבצרה. נכון לעכשיו, אנגליה גם ממוקמת במקום ה-1 בבית עם מאה אחוזי הצלחה ואילו לקרואטיה המשחק מחר (רביעי) הוא קריטי מכוון שאוקראינה עדיין נושפת בעורפה.

ג'ון טרי, הקפטן של נבחרת אנגליה התראיין "לסקי ספורט" ואמר: "זה היה לילה מאכזב לכולנו, וזה דבר שעובר עדיין בראש אבל יחד עם זה אנו לא באים לחפש נקמה מול קרואטיה. הפסדנו הזדמנות מצוינת מבחינתנו לעלות ליורו, אך המשחק הזה הוא כבר היסטוריה.ביליץ'. חוזר לוומבלי.

למרות שטרי אמר כבר שהוא לא מחפש נקמה, הבלם של צ'לסי נתן עקיצה לקרואטים: "כרגע אנו בקמפיין חדש עם מאה אחוזי הצלחה בראש הבית, ואנו משחקים מאוד טוב. זאת הזדמנות מצוינת בשבילנו לעשות את מה שלא עשינו בפעם הקודמת וזה לנצח את קרואטיה.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק