שארפ: חסר לנו קילר אינסטינקט

במכבי תל אביב לא רגילים להפסיד שני משחקים ברציפות ביורוליג ואנשי הקבוצה ניסו להסביר עם נחיתתם מה קרה. ספאחיה: יש בעיות במערכת. וויצ'יץ': לא אוהבים להפסיד. אליהו: צריכים להרים את עצמנו

יום שישי 12 ינואר 2007
שלמה חסיד

מכבי נחתה בנתב"ג אחרי ההפסד הכואב, 98:92 לחובנטוד בדאלונה בקרב הישיר על המקום השני בבית ב' של היורוליג. זהו הפסד יורוליג שני ברציפות ומותיר את המאזן של הקבוצה על ניצחון אחד בלבד בחוץ.

מאמן הקבוצה, נבן ספאחיה: "קשה מאוד להסביר מה קרה לנו. היינו יותר טובים במשחק ושיחקנו כדורסל טוב. זה נראה לי היה המשחק הכי טוב שלנו עד לדקה האחרונה. הקבוצה הזאתי לא יודעת לסיים את המשחקים. יש לנו הרבה בעיות במערכת שלנו, אבל הבעיה הגדולה שלנו היא בניסיון ובסיומי המשחקים. המינימום זה לקלוע ליי-אפים, אבל לא עשינו את זה. אני לוקח את האחריות על עצמי".

הגיבור הטראגי של המשחק, יותם הלפרין: "זה אשמת כולנו. עשיתי שתי טעויות קריטיות בסוף. חוסר מזל של ניקולה, טעויות בהגנה והחטאות ליי-אפים והפסדנו. לא צריך להתרגש מזה וללמוד מהטעויות ולהמשיך הלאה".

ניקולה וויצ'יץ': "אין לי משהו חכם להגיד כרגע. חסר לנו מזל וניסיון. אנחנו לא מדוכאים. לא אוהבים להפסיד. עכשיו נשאר את נהריה ביום ראשון ואת נהריה ביום חמישי. צריך ללמוד מהטעויות".

ליאור אליהו: "פספוס גדול, המשחק היה בידיים שלנו. אנחנו צריכים לדעת לנצח משחקים כאלה. לא מקובל לקבל 18 נק' ב-5 דקות האחרונות של המשחק. צריך להרים את עצמנו לקראת נהריה ביום ראשון".

דריק שארפ: "אם הייתי יודע למה הפסדנו לא היינו מפסידים שוב. דווקא שיחקנו טוב. ניסינו לעשות את הדברים הנכונים, אבל לא הכל בשליטה שלנו. בדקות האחרונות לא היינו מרוכזים. חסר לנו ניסיון כקבוצה. חסר לנו "קילר אינסטינקט".

צילום ועריכה: נפתלי חזקיה

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק