מוריניו: אני עוזב בסיום העונה

היחסים בין המאמן לבעלים, רומן אברמוביץ' ולסקאוט, פרנק ארנסן, הגיעו לנקודת רתיחה. הפורטוגלי טוען: "ניוקאסל טובה מאיתנו. אין לנו סגל עמוק מספיק". אינטר תשמח לקבל אותו לחיקה

יום שישי 12 ינואר 2007
מערכת TELESPORT

משהו מוזר עובר על אלופת אנגליה בזמן האחרון. לא, זה דקות המשחק שמקבל הצעיר הישראלי, בן סהר, אלה מדובר יותר באיש שהביא אותו לשם, פרנק ארנסן, הסקאוט של צ'לסי ובמאמן שהחליט להעלות אותו לבוגרים של הקבוצה, ז'וזה מוריניו.

הפורטוגלי, שנלחם עם אלכס פרגוסון על כותרות הצהובונים באנגליה, לא מרוצה ממדיניות הרכש של הקבוצה ומהעלתו בדרגה של ארנסן והוא מביא את חוסר שביעות הרצון שלו בכל מיני דרכים.

אחרי משחק התיקו מול וויקומב התעצבן מוריניו שלא היה לו מספיק שחקנים צעירים טובים בסגל כדי לחפות על הפציעות והעייפות של שחקני ההרכב הראשון: "ניוקאסל טובה מאיתנו. גלן רודר (מאמן ניוקאסל) יכול להעלות את האנטינגטון בן ה-19 מולנו ואז לתת לאדגר לשחק מול מנצ'סטר יונייטד. לנו אין שחקנים".

מוריניו, ששפך מעל ל-100 מיליון פאונד על רכש בתקופה הקצרה שלו בסטמפורד ברידג' צוטט בצהובוני אנגליה כאומר לחבריו: "נמאס לי. אני עוזב בתום העונה. לא יודע לאן".

מי שתשמח לקלוט את המאמן המוערך ואלוף אירופה לשעבר היא אינטר, שמחזרת אחרי הפורטוגלי כבר זמן רב. גם ריאל מדריד תגיד שלום לפאביו קאפלו אם מוריניו ימצא את עצמו חופשי.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק