רלדס סיכם במכבי תא

מכבי ת"א סיכמה את התנאים עם הבלם הבוליביאני, רונלד רלדס, הבלם צפוי להרוויח 215 אלף דולרים לעונה. רלדס היה מבוקש ע"י אברטון מהפרמייר-ליג ובמקסיקו, אך שוכנע לבסוף להגיע לקרית שלום. צפו בשחקן.

יום רביעי 09 ספטמבר 2009
אשר גולדברג
רונלד רלנדס, הבלם הבינלאומי מבוליביה סיכם את תנאיו במכבי ת"א והוא צפוי לנחות ביום שישי. נכון לרגע זה השחקן עושה את ההכנות האחרונות לקראת ההגעה לארץ הקודש.

הבלם שצבר 48 הופעות בינלאומיות צפוי להרוויח כ-215 אלף דולרים בעונה עם אופציה לעונה נוספת. כינויו של השחקן הוא קנאברו מכוון שסגנון משחקו וגובהו מזכירים במעט את קפטן נבחרת איטליה.

אבי נמני, מנג'ר הקבוצה עוקב אחרי הבלם כבר שנתיים וסיבות כאלו ואחרות מנעו את הגעתו, נכון לרגע זה בקבוצה מצאו את המימון עבור הבלם וזה צפוי לחבור לאיגור טומאסיץ' ולליאור ג'אן בחוליית ההגנה.

הבלם הגיע בתיווכו של סוכן השחקנים, רפי אפשטיין, שעזר רבות בהבאת הבלם. ל-telesport נודע כי לשחקן הייתה הצעה גבוהה יותר ממקסיקו, אך אישתו של האחרון שיכנעה את הבולביאני לבחור דווקא במכבי ת"א.

רלדס, שימש כקפטן הנבחרת הלאומית של בוליביה ורשם 48 הופעות. כמו כן, שיחק בליגות במקסיקו ובארגנטינה. בעונה שעברה הוא שוחרר מהקבוצה המקסיקנית, קרוז אסול.

לצפייה בשחקן, לחצו כאן.

רדלס חתם בשנת 2003 ברוסאריו סנטראל הארגנטינאית, בשורותיה שיחק חמש שנים. הבלם צבר 136 הופעות ואף הספיק לכבוש שלושה שערים. בעונה שעברה, חתם בקבוצת אל הילאל מערב הסעודית.

בימים האחרונים  גם אברטון האנגלית, הביעה עניין בשחקן כמחליפו של ג'וליין לסקוט, שעזב למנצ'סטר סיטי, אך זה העדיף את מכבי ת"א.

יו"ר מכבי ת"א, אביב בושינסקי אישר את הדברים: השחקן יגיע תוך ימים ספורים. הוא אמור להיום הבלם של מכבי ת"א ובכך נשלים את הרכש".

לצפייה בשחקן, לחצו כאן.

צילום: האתר הרשמי של אל הילאל

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק