קינן ועוזריו שוב לא שובצו

שיבוץ שופטים: אסף קינן, שי שיטרית, ערן לייכט ועוזי בסון, שהיו מעורבים בשערוריית השיפוט בין מכבי ת"א לבני סכנין במחזור הפתיחה, לא שובצו גם למחזור השלישי.

יום שלישי 08 ספטמבר 2009
אשר גולדברג
 למרות שבאיגוד השופטים טענו כי הם לא יושעו, אסף קינן, עוזי בסון, שי שיטרית וערן לייכט, שהיו צוות השיפוט במשחק בין מכבי ת"א לבני סכנין במחזור הפתיחה, לא שובצו גם למשחקי המחזור השלישי.

כזכור הארבעה היו מעורבים בשערוריית השיפוט באותו משחק, בו אסף קינן שינה את החלטתו שלוש פעמים, לפני שהחליט לפסול את שערו של גיז'רמו ישראלביץ ממכבי ת"א. הארבעה לא שובצו גם במחזור השני.

מאיר לוי והקוונים דני קרסיקוב ושמעון דביר, יהיו צוות השיפוט במשחק המרכזי שייערך ביום שני בין שתי המוליכות, מכבי ת"א ובני יהודה. אלון יפת, השופט הבכיר שלנו ישפוט במשחק המסקרן בין הפועל ב"ש להפועל ת"א.

באיגוד הפתיעו כשהחליטו לשבץ את אילן ועקנין הלא מנוסה, למשחק הליגה בין מ.ס אשדוד להפועל עכו. לועקנין יסייעו הקוונים יורי ויינטראוב וישראל שימונוב.

יתר שיבוצי המחזור: בני סכנין - הפועל פ"ת (איתן תבריזי), מכבי אחי נצרת - הפועל חיפה (לירן וקסברגר), מכבי חיפה - הפועל ר"ג (משה בוחבוט), מכבי נתניה - הפועל רעננה (חלים זטמה), מכבי פ"ת - בית"ר ירושלים (חיים יעקב).

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק