ערב עצוב לכדורסל הישראלי

צביקה שרף לא מחפש תירוצים להדחתה של ישראל מהיורובאסקט אחרי שני משחקים בלבד: "לא שיחקנו טוב. הרבה דברים לא עבדו לכן הפסדנו". ליאור אליהו: "שיחקנו לידיים שלהם"

יום שלישי 08 ספטמבר 2009
מערכת TELESPORT

נבחרת ישראל נחלה הערב (שלישי) את הפסדה השני באליפות אירופה 2009, כשנכנעה למקדוניה הצנועה בתוצאה 82:79, מה שסלל את דרכה של הנבחרת אל מחוץ לטורניר.

המאמן צביקה שרף לא הסתיר את אכזבתו בסיום המשחק מול מקדוניה, עוד לפני שידע על נצחונה של קרואטיה על יוון: "לא הגיע לנו לנצח. זה ערב עצוב לי, לנבחרת ולכדורסל הישראלי בכלל. הרבה דברים לא עבדו ולכן הפסדנו, אבל הכל תירוצים. לא שיחקנו מספיק טוב, והמקדונים שיחקו טוב יותר מאיתנו."

"יש כאלה שיאמרו שהנבחרת לא עשתה מספיק, אבל זה הכול דיבורים בעלמא. אני בטוח שהשחקנים רצו, אבל יש דברים שלא עשינו טוב ושילמנו על זה את המחיר. אי אפשר לבוא ולהגיד שהשחקנים לא למטה, אבל אנחנו יכולים לנצח את יוון אם נבוא בראש מורם".

ליאור אליהו אמר לאחר המשחק: "שיחקנו לא טוב ונקלענו למצב לא נעים. לא שיחקנו טוב היום, ושיחקנו לידיים שלהם, באנו עם יותר מדי לחץ היום, ולא ידענו לקחת אותו למקומות הנכונים. הגבוהים שלהם קלעו שלשות באחוזים מצויינים והכל התחיל ונגמר בריבאונד". 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק