אניימה נכנע: מצרים ניצחה

אליפות אפריקה: אלופת היבשת מצרים התאוששה ממאורעות אלג'יריה וגברה במשחק הפתיחה 1:3 על נבחרת ניגריה ואניימה? היה בינוני כמו שאר חבריו. במשחק השני בבית ג' נפרדו!מוזמביק ובנין בתיקו

יום שלישי 12 ינואר 2010
מערכת TELESPORT
אין ספק שכך לא ציפו בניӒריה לפתיחה הולמת באליפות אפריקה, שנערכת באנגולה, לאחר הפסד 3:1 לאלופת היבשת, מצרים.

במצרים קיוו להחזיר את הביטחון לנבחרת, במיוחד בטורניר שבו היא מוכתרת כאלופה. הפתיחה לא הייתה מושלמת, כאשר כבר בדקה ה-11 הצליח צ'ינדו אובסי להכניע את מӦרים ולהעלות את ניגריה ליתרון 0:1. 

היתרון לעומת זאת לא החזיק יותר מדי. בדקה ה-34 טעות קשה בהגנת ניגריה, מאטייב מצא עצמו אחד על אחד מול וינסנט אניימה, שיצא מהשער והחלוץ מול שער ריק קבע 1:1. פחות מ-10 דקות במחצית השנייה אחמד חסן קבע מהפך לӖכות מצרים (1:2).

השער שחתם את תוצאת המשחק פירק סופית את ניגריה כאשר מוטאיב דקה בעט כדור שטוח, ששוב הכניע את אניימה האומלל - 3:1 למצרים במשחק הפתיחה. 

במשחק הנוסף שנערך במסגרת בית ג', נפרדו מוזמביק ובנין בתיקו 2:2. בנין דווקא עלתה ליתרון שני שערים בתוך 6 דקות, מפנדל של אומוטיוסי (14) פלוס שער עצמי של דריו קהאן בדקה ה-20. למרות זאת מוזמביק לא ויתרה ובדקה ה-29 הצליח לובו לצמק ל-2:1 ובמחצית השנייה דאג קרלוס פומו לקבוע את תוצאת המשחק - 2:2 בסיום. 

תמונה: גטי אימג'.

תגובות

3