היה חשוב להחזיר את הכבוד

מוקדמות אליפות העולם: דרור קשטן מסכם את השבוע של הנבחרת: "קשה להבקיע 7 שערים נגד כל נבחרת בעולם". בפן האישי: "אני מרגיש גאווה כאן". בניון: "אי הצלחה חלק מהכדורגל"

יום רביעי 09 ספטמבר 2009
אשר גולדברג
כזה לא תורם למאומה נבחרת ישראל יודעת להתעלות ולהביס 0:7 את נבחרת לוקסמבורג היותר מדי חלשה, במסגרת מוקדמות אליפות העולם. 

מאמן נבחרת ישראל, דרור קשטן סיכם את המשחק: "אם בפתיחה במשחק מול לטביה היינו מבקיעים את ההזדמנויות שהגענו אליהם, הדברים היו שונים. היו חסרים שערים. קשה לשחק מול נבחרת שהיא פחות חלשה, שניצחה את שוויץ בבאזל. 

"היה חשוב להחזיר את הכבוד האישי שלהם. קשה מאוד להבקיע 7 שערים נגד כל נבחרת". קשטן התייחס מדוע ישראל לא עומדת בלחץ בזמן הנכון: "קרה משהו נגד לטביה, לא ניצלנו מצבים. מה שהיה מול לטביה לא השליך על היום. שיחקנו טוב".

על הפן האישי: "מאמן כדורגל אומרים עליו הרבה דברים אחרי משחקים וגם לאחר הפסדים. לא משנה נבחרת או קבוצה. היכולת שלך צריכה להתמודד עם הדברים, אתה צריך להמשיך לעבוד בדרך שלך, בקו שלך. המשכתי לעבוד בקו שלי, יש לי דרך מסויימת, דרך התנהלות מסויימת. כל רגע שאני נמצא כאן עם הבחורים, זו גאווה שלי וסיפוק שלי". 

קפטן הנבחרת, יוסי בניון: "היום היינו צריכים להיות במצב אחר בבית. לא עשינו את זה, חבל מאוד. עשינו מה שהיינו צריכים לעשות, ניצחנו. עכשיו נמשיך הלאה. אי הצלחה וכישלון זה חלק מהכדורגל, באופי שלי אני מספיק חזק כדי לעשות את ההפרדה. אני מקווה להצליח בליברפול ולהעניק את הטוב שבי".

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק