אודין נעצרה ברבע הגמר

אליפות ארה"ב: קרולין ווז'ניאקי, הילדה הדנית המפתיעה, סיימה את המסע החלומי של מלאני אודין, האמריקאית בת ה-17, כשניצחה אותה 2:6,2:6 והעפילה לחצי הגמר. פדרר העפיל לחצי הגמר

יום חמישי 10 ספטמבר 2009
מערכת TELESPORT
 קרולין ווז'ניאקי, הטניסאית הדנית בת ה-19 היא הטניסאית הרביעית שמעפילה לחצי הגמר, אחרי ניצחון ברבע הגמר הלילה על מלאני אודין האמריקאית 2:6,2:6.

אודין, שהדיחה בדרך לרבע הגמר טניסאיות מהצמרת העולמית והדהימה עם ניצחונות של מריה שראפובה ונדיה פטרובה, נעצרה דווקא מול ווז'ניאקי המפתיעה, כשהיא מבצעת לא פחות מ-43 טעויות בלתי מחוייבות.

ווז'ניאקי, שזכתה בשלושה טורנירים השנה, תהיה הטניסאית הדנית הראשונה שמעפילה לחצי גמר טורניר גראנד סלאם, מאז שהטניס הפך למקצועני ב-1968.

בחצי הגמר יש לווז'ניאקי סיכוי מצויין לנצח, כאשר היא תפגוש את הבלגית הלא מדורגת, יאנינה וויקמייאר, שניצחה ברבע הגמר את קטרינה בודרנקו. המנצחת בחצי הגמר, תפגוש בגמר את המנצחת בקרב הענקיות בין סרינה וויליאמס לקים קלייסטרס.

לאחר דרמה גדולה - פדרר בחצי הגמר

רוגר פדרר, השוויצרי המועמד המוביל לזכייה, ניצח את רובין סודרלינג אחרי דרמה גדולה.

השבדי לא הגיע כלל למערכה הראשונה בה הפסיד בצורה מוחצת לשוויצרי 0:6.
גם במערכה השניה לא היווה השבדי פקטור משמעותי והמערכה נגמרה בתוצאה 3:6 לפדרר.
במערכה השלישית הסיפור השתנה. לא נרשמה שבירה לאורך כל המערכה ובסופו של דבר הגיעה המערכה השלישית לשובר שוויון. פדרר היה כבר ביתרון של 0:4 אך אז התעורר השבדי ולאחר שהצליח להשוות ל5:5, הצליח סודרלינג גם לנצח בשובר השוויון כדי לקבוע מערכה רביעית.

במערכה הרביעית שוב לא נרשמה שבירה כאשר כל אחד מהמתמודדים שמר על הסרבים שלו והמערכה הגיעה שוב לשובר שוויון. לאחר 13 סרבים מדויקים בהם כל שחקן שמר על ההגשה שלו, הצליח פדרר להשיג את הנקודה המכרעת כדי לנצח 6:8 בשובר השוויון ו1:3 במערכות, במשחק מותח ביותר שנמשך עד לשעה 00:10 בלילה.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק