בקהאם חוזר למילאן בינואר

על פי התקשורת האיטלקית, החליט הקשר האנגלי של קבוצת ל.א גלאקסי האמריקאית לחזור לליגה האיטלקית ולמדי מילאן במועד ההעברות בינואר. המטרה גם לחזור לסגל הנבחרת

יום חמישי 10 ספטמבר 2009
אייל כהן
 הנה הוא חוזר - דייויד בקהאם האנגלי, שחקנה של לוס אנג'לס גלאקסי, יחזור שוב בחלון העברות בינואר אל מילאן האיטלקית, בה שיחק חצי עונה בשנה שעברה, הפעם תחת הדרכתו של לאונרדו הברזילאי. 

הקשר האנגלי מאוד לא היה מרוצה ממשחקי פתיחת העונה בל.א גלאקסי, כאשר הקהל המקומי גידף וקילל אותו מפאת חוסר עיסוקו בכדורגל נטו והעדיף להתרכז בעיסוקים אחרים. ייתכן כי הציפייה לחזור לאירופה גם כן נובעת מקצר בתקשורת עם הקהל המקומי.

בקהאם, שהיה נורא מאושר במילאן בחצי העונה שעברה הודה בזאת בכל אפשרות, תחת הדרכתו של קרלו אנצ'לוטי, שעזב העונה לצ'לסי רוצה להרגיש שוב מאושר.

 הלחץ גם של בקהאם לעבור, הוא ניסיון חזרתו לסגל ולהרכב נבחרת אנגליה לקראת המונדיאל שיערך בקיץ הבא, שבו המאמן פאביו קאפלו התוודע כי הוא מעוניין לראות את הקשר יותר משחק ועדיף ביבשת אירופה. 

בקהאם שחתום על חוזה בגלאקסי, ימשיך לשווק את הקבוצה מבחינה כלכלית, גם שיעבור למילאן באמצע העונה. למרות זאת עדיין אף אחת מהקבוצות לא אישרה את המגעים או את העזיבה הצפוייה של הקשר האנגלי. 

תמונה: גטי אימג'.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק