אכבד את עמוס לוזון

בפעם האחרונה שישבו נשיא מכבי פ"ת, עמוס לוזון והבעלים של מכבי ת"א, לוני הרציקוביץ' באותו יציע, זה נגמר בקרב מילולי חריף בין השניים. הפעם לוני מבטיח: "הוא יזכה לכבוד"

יום שישי 12 ינואר 2007
אשר גולדברג

בעוד מכבי תל אביב תתמודד מחר בבלומפילד נגד מכבי פתח תקוה, יהיו העיניים נשואות לעבר יציע הכבוד, שם ישבו הבעלים של מכבי ת"א, לוני הרציקוביץ' ונשיא מכבי פ"ת, עמוס לוזון.

בין השניים קיים סכסוך תקשורתי רב כותרות, כששיאו היה העימות המילולי ביניהם במשחק הראשון ב"אורווה", בו ניצחה מכבי פ"ת 1:2. למי ששכח, עמוס לוזון הזמין את הבעלים של מכבי ת"א לצחצח את נעליו ולוני ביקש מבין הדין של ההתאחדות להעמיד את לוזון לדין על דבריו.

הרציקוביץ', לדבריו, אינו מתכנן או חושב על עימות נוסף, הפעם במגרשו הביתי. הרציקוביץ': "עמוס לוזון מגיע אלי כאורח, למגרש הביתי של מכבי ת"א ויזכה לאירוח ולכל הכבוד. אין סיכוי שארוע דומה לזה שהיה במשחק הקודם, ישנה ויקרה שוב. אני לא מתכוון לדבר איתו, הוא מגיע במסגרת הקבוצה האורחת".

לירן כהן יחתום על חוזה חדש, ארוך טווח?

"יש משא ומתן וזה ידוע. אני חושב שהנושא קשור גם בכושרו של השחקן והיכולת שלו לשחק העונה, לבין הרצון של הצוות המקצועי והתוכניות ארוכות הטווח. הנושא הכספי והסכומים שאתה שואל אינם קשורים לנושא שמטופל ועליו יוחלט בקרוב".

שני הזרים מארה"ב ומניגריה אינם מרשימים בלשון המעטה

"הייתי באימון בבלומפילד ולא צריך לגמור אותם אחרי אימון בודד. צריך שהמאמן, אלי כהן, ימשיך לבחון אותם. כאן גומרים שחקן זר אחרי אימון אחד, כמו שעושים ממנו כוכב לפני שראו אותו בועט בכדור, אפילו פעם אחת".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק