ברוכיאן ושום נפגשו לשיחת הבהרה

אבירם ברוכיאן נפגש עם יצחק שום לשיחה בארבע עיניים והשניים יישרו את ההדורים ביניהם. יצחקי ידבר היום עם המאמן בעקבות הביקורת כביכול שמתח עליהם המאמן בסיום המשחק בסכנין

יום חמישי 10 ספטמבר 2009
אשר גולדברג

בית"ר ירושלים  מחפשת את הניצחון הראשון בליגה וגם את החלוץ שיפגיש את הכדור עם הרשת לראשונה העונה. בית"ר ירושלים תשחק בשבת באצטדיון האורווה נגד מכבי פתח-תקווה והכוונה היא שלא לגרור את הקבוצה למצב בו תימצא כבר עכשיו הרחק ממאבקי הצמרת.

בימים האחרונים ריחפה עננה כבדה מעל הקבוצה בצל הביקורת שהעביר יצחק שום על הקפטן אבירם ברוכיאן ועל ברק יצחקי בעקבות תוצאת התיקו 0:0 מול בני-סכנין במשחק הליגה האחרון.

השניים נעלבו וממחנה האימונים של הנבחרת, דרך מקורבים ודרך אמצעי התקשורת, העבירו מסרים שהם פגועים. בתום אימון הערב של הקבוצה היום (חמישי) בבית וגן קיים יצחק שום שיחת הבהרה ארוכה עם אבירם ברוכיאן. השניים, שנפגשו בארבע עיניים, יצאו מחויכים בסיום הפגישה ונראה שהפרשה כבר מאחוריהם.


יצחקי וברוכיאן. אירופה תחכה, הראש בבית"ר

ברק יצחקי קיים אימון אישי ונשאר על כר הדשא אחרון. יצחקי ייפגש ביום שישי עם יצחק שום וגם הוא אמור לסיים את הפרשה לטובת הקבוצה, לפני משחק הליגה בשבת. שני השחקנים לא זונחים את החלום לשחק באירופה אבל הבטיחו כי עד חלון ההעברות הבא בחודש דצמבר יורידו את המעבר מסדר היום ולא יערבבו את חלון ההעברות ואת והשאיפה האישית במשימות של בית"ר ירושלים לרוץ בצמרת.

הקשר הפרואני של בית"ר, דה-לה האסה, אמור לנחות רק בשבת לפנות בוקר והוא בספק למשחק באורווה. בכל מקרה, המאמן יצחק שום מבקש לצרף חלוץ זר נוסף לסגל הקבוצה והמשימה דוחקת כיוון שחלון ההעברות בישראל מסתיים ביום חמישי בשבוע הבא.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק