הגנת באיירן מדאיגה את בקנבאואר

לתשומת לב אלישע לוי: נשיא מועדון הפאר הגרמני ושחקן העבר האגדי, פרנץ בקנבאואר, הביע אמש את דאגתו לגבי יציבות הגנת הקבוצה לאחר עזיבתו של הבלם הברזילאי לוסיו לאינטר

שבת 12 ספטמבר 2009
מערכת TELESPORT
 מסתבר שדברים שרואים מכאן, לא רואים משם. אם במכבי חיפה חוששים מתבוסה מול באיירן מינכן, קבוצת הפאר הגרמנית שעתידה להגיע לישראל בהמשך השבוע לקראת משחקה ביום ג', בפתיחת שלב הבתים של ליגת האלופות, אז הנה מידע שאולי יעודד אותם מעט.

נשיא המועדון ושחקן העבר האגדי של נבחרת גרמניה ובאיירן מינכן, "הקייזר" פרנץ בקנבאואר, הביע אמש (ו') את דאגתו בנוגע ליציבות הגנת הקבוצה לאחר עזיבתו של הבלם הברזילאי לוסיו לאלופת איטליה אינטר מילאנו.

לקראת משחק החוץ הקשה מול בורוסיה דורטמונד בשבת, בקנבאואר התחרט על עזיבתו של לוסיו ואמר שבשלב זה " הגנת המועדון היא מקור לדאגה".

"הקייזר" הכה על חטא באומרו: " בלשון המעטה, ייתכן שטעינו בכך שנתנו ללוסיו ללכת. אנחנו חסרים שחקן כמוהו, שהיווה את עמוד השדרה של ההגנה שלנו". 

עוד אמר בקנבאואר: " חשוב שההגנה שלנו תסתדר במהרה. כרגע זוהי הבעיה הבוערת, ואני מקווה שלואיס ואן חאל יימצא לה פיתרון במהרה. המשולש שיוצרים השוער והבלמים חייב להשתפר משמעותית, ולא אנו צפויים לחיים קשים בבונדסליגה העונה". 

המועדון הבווארי ממוקם כעת רק במקום השמיני בטבלת הבונדסליגה, לאחר ארבעה מחזורים, כשהגנת הקבוצה כבר הספיקה לספוג ארבעה שערים.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק