רומנוב לגרנט:הארטס והנבחרת

ולדימיר רומנוב, הבעלים הרוסי המולטימיליארדר של הארטס הסקוטית, הציע אתמול (שישי) לאברהם גרנט הצעה מחודשת: יועץ מיקצועי בהארטס הסקוטית במקביל לאימון נבחרת ישראל

שבת 12 ספטמבר 2009
אשר גולדברג

אברהם גרנט מוזכר כמועמד מספר 1 להגיע לנבחרת ישראל במקומו של דרור קשטן. רק בסוף דצמבר תחילת ינואר, יכריז יו"ר ההתאחדות לכדורגל אבי לוזון על המאמן הבא למשימת יורו 2012 בפולין-אוקראינה.

גרנט, שבמהלך השנה האחרונה הוזכר כמועמד לקבוצות ונבחרות לאומיות שונות ברחבי אירופה, מנהל מו"מ מתקדם עם הבעלים הרוסי המולטימיליארדר של הארטס הסקוטית, שרוצה את גרנט לעמדת המנהל הספורטיבי.

רומנוב הציע לגרנט חצי מיליון ליש"ט לעונה הנוכחית ושיפר את ההצעה בסוף השבוע (שישי בבוקר), כשהודיע כי הוא יאפשר לו לקחת עליו במקביל את תפקיד המאמן הלאומי של נבחרת ישראל, כשיעבוד בהארטס.

מקורבים לרומנוב, הנחשב לאיש עשיר יותר מרומן אברמוביץ', מספרים כי הרצון של רומנוב הוא לרכוש קבוצה באנגליה שתיתן לו את ההכרה בספורט הארופי. גרנט, לפי רומנוב, הוא האיש שיוכל לייעץ לו על מהלך דרמטי שכזה.

שמות כמו ניוקאסל ולידס מעניינים את רומנוב. גרנט שוקל בכובד ראש את ההצעה והבטיח לרומנוב ואנשיו תשובה בקרוב.

כבר בשבוע שעבר פורסם ב-telesport על רצונו של גרנט להביא איתו את אבי נמני לנבחרת הלאומית ועל ההצעה שיש לגרנט מהארטס הסקוטית.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק