רוצים נקודות מול באיירן

ליגת העל: מאמן מכבי חיפה, אלישע לוי, מרגיש ביטחון לקראת יום שלישי: "זה יהיה סיפור אחר מר"ג". יובל נעים: "אנחנו פראיירים"

שבת 12 ספטמבר 2009
אשר גולדברג
 המחזור השלישי בליגת העל הישראלית עדיין לא הסתים, אבל היום (שבת) נערכו מרבית המשחקים. במכבי חיפה מרגישים שביעות רצון, לא מהיכולת אלא בעיקר מהתוצאה לקראת היום החשוב - יום שלישי. 

אלישע לוי, מאמן מכבי חיפה, אמר בסיום משחק הניצחון מול הפועל ר"ג: "כמובן שמול באיירן זה יהיה סיפור אחר, לא כמו שהיום. האנרגיות שונות. אני לא אתבייש להגיד, אבל אנחנו מתכוונים לשחק טוב ביום שלישי ואף להוציא נקודות. 

על המשחק הערב: "ניצחנו היום בפעם השלישית ברציפות, זה מראה שאנחנו ממשיכים בקו מסויים".

אייל גולאסה, כובש שער השיוויון אמר בסיום: "מול באיירן יהיה סיפור אחר. אנחנו מעט מתרגשים, אבל אנחנו לא מתכוונים לוותר ולא להרים ידיים. יהיה קשה, אבל אנחנו יודעים את העבודה". 

גם שלומי ארבייטמן, שכובש בצרורות התייחס ליום שלישי: "ברור שלקראת המשחק יש התרגשות, אנחנו לא רגילים לזה, אבל תהיו בטוחים שלא יהיה קל מול הגרמנים. אנחנו רוצים אפילו לנצח ולא מתביישים להכריז זאת".

ואילו בצד הפחות נעים, עמד יובל נעים: "אנחנו בהחלט פראיירים, פראיירים גדולים אפילו. לצערי הרב לא השכלנו לשמור על היתרון ולהגדילו וזה עלה לנו ביוקר". בהמשך המשחק הורחק מאמן ר"ג אל עבר הגדר: "דיברתי עם השופט במחצית על החלטה שגוייה, ה עלה לי בהרחקה".

גם במועדון ספורט אשדוד מרגישים נהדר לאחר הניצחון המינורי 0:1 מול העולה החדשה, הפועל עכו. 

יוסי מזרחי, מאמן מ.ס אשדוד אמר בסיום: "היינו יותר טובים במהלך 60 הדקות, זה מה שעזר לנו לנצח. הייתה ירידת מתח, הפעל עכו לא סיכנה יותר מדי. יש צורך להשתפר ולהיות בהרבה יותר טובים". 

מאמן הפועל עכו, ירון הוכנבוים אמר בסיום:"זה מאכזב, לא הגיע לנו להפסיד וחבל. היה לנו משחק טוב, זהו הכדורגל, יש עוד הרבה עבודה". 

העולה החדשה, הפועל רעננה, השיגה נקודת בכורה בליגת העל לאחר התיקו 1:1 מול מכבי נתניה המדשדשת. 

מאמן מכבי נתניה המאוכזב, נתי עזריה: "הקבוצה עדיין בבנייה. צריך עוד זמן כדי לצבור ביטחון. לא קל כאן, יש טלטלות, אני לא מופתע. כולם שאלו אותי למה באתי לכאן, אף אחד לא רצה לאמן כאן. אני באתי מהמועדון, צריך זמן". 


עזריה בקופסא. "שאלו אותי למה נשארתי כאן"

אלי כהן, מאמן רעננה, דווקא דיבר בצורה שונה: "שיחקנו דייטוב. יכלנו אפילו לנצח. היכולת הייתה טובה, התוצאה פחות".

תמונה: האתר הרישמי - מכבי חיפה.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק