טביב ושחר נאבקים על פרנסמן

ביבאן פרנסמן, בלמה הדרום-אפריקאי של מכבי נתניה, מבוקש על-ידי מכבי חיפה והפועל תל-אביב. בשני המועדונים רוצים לסכם כבר עכשיו עם דניאל כאמר על רכישה לקראת העונה הבאה

יום רביעי 20 ינואר 2010
אשר גולדברג
בצל המרוץ בצמרת של מכבי חיפה והפועל תל-אביב לתואר האליפות ובמקביל למהלכים לצרף רכש זר בחלון ההעברות של חודש ינואר, מתברר ששני המועדונים מנהלәם מרוץ צמוד נוסף מול הבעלים של מכבי נתניה, דניאל יאמר.

מובילות טבלת ליגת העל מעוניינות ברכישתו של בלם מכבי נתניה, ביבאן פרנסמן הדרום-אפריקאי. המטרה היא להגיע להסכם מיידי עם דניאל יאמר, בו יעבור פרנסמן עם סיום העונה אל מתחם האימונים חודורוב או כפר-גלים.

במכבי נתניה ינסו להשיג הסכם עם אחת מהשתיים, כשסעיף מיוחד עם תאריך מוסכם יאפשר לדניאל יאמר למכור את פרנסמן לאירופה. גם שחקן אחד או שניים מהסגל הרחב של קבוצת הפועל ת"א או מכבי חיפה צפוי להיכלל בעסקה, מלבד סכום כסף כמובן.
מכבי חיפה זקוקה לפרנסמן בעקבות עזיבתו האפשרית של דקן קינן לאירופה ובקשתו של שי מיימון לעזוב. בהפועל תל-אביב לחוצים עוד יותר בגלל דאגלס דה-סילבה, לו הובטח שיימכר לאירופה. כמו כן אצל האדומים, הקפטן וואליד באדיר מתקרב לגיל 37  ולא יוכל למשוך זמן רב כפי שהוא עושה השנה, אולי בעונתו הגדולה ביותר. 

תגובות

טלספורט בפייסבוק

1