אילייב חתם, ראדלס הוצג

מכבי תל-אביב מתכוננת למשחק הליגה מחר מול בני-יהודה (20:00, בלומפילד). איביצה אילייב חתם ועבר בבקרה התקציבית, הבלם הבוליביאני רונלד ראדלס חתם והוצג. בוזגלו ערך אימון ריצה

יום ראשון 13 ספטמבר 2009
אשר גולדברג

לראשונה העונה, אבי נמני יפגוש מחר בליגת העל את בני יהודה כאשר כל שחקני הסגל עומדים לרשותו. לרבות יובל שפונגין שחזר לאימונים מלאים לאחר מחלתו ותמיר כחלון שהתאושש מפציעה קלה, גם מסכת הזרים הושלמה.

הערב חתם בקבוצה רשמית הקשר הסרבי איביצה אילייב ואף הספיק לעבור בבקרה התקציבית. אילייב יעמוד מחר במשחק לרשותו של אבי נמני אך אינו ייפתח את המשחק ויחכה להזדמנות מן הספסל עקב כושר משחק לקוי. 

זר נוסף שחתם במכבי תל-אביב הוא הבלם הבוליביאני רונלד ראדלס. הבלם, קפטן נבחרת בוליביה לשעבר, הגיע למכבי תל-אביב אחרי ששוחרר מקבוצתו במקסיקו וצפוי להרוויח כ-215 אלף דולר לעונה. הבלם כבר עבר את הבדיקות הרפואיות ונחוץ רק השחרור הבינלאומי של השחקן על מנת להשלים את העסקה. הבוליביאני הוצג הערב כשחקן מכבי תל-אביב.

הקבוצה ערכה כעת את אימון הערב המסכם לקראת המשחק בשני. למעלה מ-9,000 צופים הבטיחו את הגעתם לבלומפילד, כאשר דווקא ישנה אכזבה מאוהדי בני יהודה שמיעטו לרכוש כרטיסים.


בוזגלו. אימון ריצה בלבד

מאור בוזגלו, חלוץ מכבי תל אביב, קיים היום (ראשון) באימון ריצה בלבד ויחזור בהדרגה לאימונים.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק