דל פוטרו נגד פדרר בגמר

אליפות ארה"ב הפתוחה: המדורג שלישי בעולם, רפאל נדאל לא יכל לכאבי שרירי הבטן ונכנע 6:2, 6:2, 6:2 לארגנטינאי דל פוטרו שהעפיל לגמר. בחצי השני גבר פדרר על דיוקוביץ' 6:7, 5:7, 5:7

יום ראשון 13 ספטמבר 2009
מערכת TELESPORT
 זהו זה, נדאל כבר לא יהיה אלוף הגרנד סלאם בארה"ב. המדורג מספר 3 בעולם, רפאל נדאל נאלץ להיכנע 6:2, 6:2 מול הארגנטינא המדורג שישי בעולם, חואן מרטין דל פוטרו שהעפיל לגמר על חשבון הספרדי. 

שבוע לא פשוט עבר על נדאל, מרגע הפרישה ממשחקי הדייויס של נבחרת ספרד, אל הכאבים בשרירי הבטן, שהעניקו דווקא לדל פוטרו את היתרון המשמעותי. 

במערכה הראשונה דל פוטרו היה יותר חד וממוקד מול נדאל הלא רגוע וסובל מכאבים, שתרם לניצחון 2:6 לארגנטינאי. במערכה השנייה נדאל כבר איבד פוקוס וכיוון, מה שאיפשר לדל פוטרו עוד ניצחון קליל ל-2:6 ו-0:2 במערכות.

במערכה השלישית לא ראינו שינוי גדול, כאשר נדאל רק חיכה שהמשחק הסתיים וללכת הביתה - 6:2 גם כאן בסיום לארגנטינאי. 

דל פוטרו אמר בסיום: "אני מרגיש נהדר, אני אוהב להיות כאן, זה הטורניר המועדף עליי. הקהל כאן מדהים". הארגנטינאי התלוצץ שנשאר שכולם ציפו לנדאל פדרר בגמר: "אני מצטער, שגרמתי לגמר שונה. אם אני אנצח או אם אני אפסיד, זהו עדיין הרגע הכי גדול בקריירה שלי".ניצחון חלק לפדרר

המדורג ראשון בעולם רוג'ר פדרר, נראה מצוין והעפיל בסטייל אופייני לגמר. פדרר השיג ניצחון חלק על הסרבי נובאק דיוקוביץ' 6:7, 5:7, 5:7, ויפגוש בגמר את דל פוטרו, בדרך אולי לתואר גרנד סלאם מספר 16 בקריירה.

צילומים: GettyImages

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק