בלאט ניצח א۪ אולימפיאקוס אך הודח

אריס סלוניקי, קבוצתו החדשה של דייויד בלאט, הצליחה לנצח את אולימפיאקוס 83:93 במשחק הגומלין של הגביע היווני, אך הודחה בעקבות ההפסד ב-14 הפרש במשחק הראשון. אולימפיאקוס תפגוש את פאנאתינייקוס במשחק הגמר

יום רביעי 20 ינואר 2010
שלמה חסיד
 משחקי חצי גמר הגביע היווני, זימנו הערב מפגש מסקרן מאוד בין אריס סלוניקי של דייויד בלאט, לאולימפיאקוס החזקה של ניקולה ווצ'יץ ויותם הלפרין. אריס, שהפסידה ב-14 הפרש במשחק הראשון בפיראוס, היתה צריכה ניצחון גבוה יותר כדי להעפיל למשחק הגמר ולא היתה רחוקה, אךĠניצחה רק ב-10 הפרש 73:83 והודחה.

אריס, הציגה משחק משובח והצליחה לברוח לאולימפיאקוס ברבע השלישי, בזכות יכולת מצויינת של ג'רמי ריצ'ארדסון, שהוביל אותה עם 30 נקודות. אנדרו בטס הוסיף 15 נקודות לקבוצה, שניצחה פעמיים את הפועל ירושלים ביורוקאפ.

תיאו פאפאלוקאס, הוביל את אולימפיאקוס עם 16 נקודות. ניקולה ווצ'יץ מיודענו הוסיף 9 נקודות ואילו יותם הלפרין לא הצליח לקלוע ב-14 דקות המשחק שקיבל.

במשחק המוקדם שנערך, הביסה כצפוי פנאתיינקוס אלופת יוון ואירופה את היראקליס, מוליכת הליגה השߠיה ביוון 63:99, במשחק התקפי משובח בו הנקודות התחלקו כמעט בין כל שחקני הסגל של הקבוצה עמוסת הכישרון. 

פנאתינייקוס מעפילה כצפוי למשחק הגמר, בו תפגוש כמעט כרגיל את אולימפיאקוס, לסופר קלאסיקו של הכדורסל היווני.

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק