סוף לצרות הכלכליות בליברפול?

מועדון הפאר האנגלי, הודיע כי חתם על הסכם חסות עם הבנק האנגלי "הסטאנדרד צ'רטרד" והחל מהעונה הבאה הלוגו שלו יחליף את חברת "קרסלברג". העיסקה תכניס לליברפול כ-80 מיליון פאונד

יום שני 14 ספטמבר 2009
מערכת TELESPORT
 ליברפול הודיעה היום כי חתמה על הסכם חסות, בסכום עתק עם הבנק הגדול של אנגליה, "הסטאנדרד צ'רטרד" לארבע השנים הקרובות. עיסקה שתנפח מאוד את חשבון הבנק של הקבוצה, שהתרוקן הקיץ.

הפרטים הפיננסיים של העיסקה עדיין לא נחשפו, אך ההערכה היא שהבנק יכניס כ-80 מיליון פאונד לקופת המועדון, ובתמורה הלוגו שלו יחליף על חולצות השחקנים את יצרן הבירה הדני, קרלסברג שמאמצת את הקבוצה מ-1992. על פי ראשי הקבוצה, ההסכם ייכנס לתוקף ביולי הבא ויסתיים בסוף עונת 2013/14. 

העיסקה הזו היא הגדולה והיקרה ביותר בתולדות המועדון הזה, שזכה בעבר חמש פעמים בליגת האלופות ותשפר מאוד את מצבו הכלכלי של המועדון הזה.

כזכור, בקיץ האחרון, ראפה בניטס רצה מאוד לבצע רכש אטרקטיבי בליברפול, אך בעקבות הגירעון הכלכלי, הוא לא יכל לבצע רכש ואת הקבוצה עזבו שחקני מפתח כמו צ'אבי אלונסו ואלבארו ארבלואה לריאל מדריד.

למרות השליטה בשנים האחרונות של מנצ'סטר יונייטד, ליברפול עדיין נחשב למועדון האנגלי המעוטר והמצליח ביותר עם 18 אליפויות אנגליה וחמש זכיות באליפות אירופה.

צילום: גטי אימג'

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק