גיא לוזון גיבור על חזקים

אחרי שהשעה את אלירן עטר, גיא לוזון ישאיר הערב במשחק מול מכבי ת"א את הקפטן אסי בלדוט על הספסל, בעקבות התקרית שלו עם לוזון במשחק מול אחי נצרת. לירן כהן יחליפו בהרכב

יום שני 14 ספטמבר 2009
אשר גולדברג
 גיא לוזון, נמצא בחודשים האחרונים על גג העולם, לנוכח הצלחותיו בבני יהודה. במועדון זוקפים לזכותו של גיא את השינוי שעברה הקבוצה ואת הפיכתם של השחקנים הצעירים, תוצרת מחלקת הנוער למובילים בליגה ולמוזמנים לנבחרות ישראל.

משמעת היא הנקודה הראשונה שעליה מקפיד המאמן תוצרת מכבי פ"ת. משמעת קבוצתית מאחרון השחקנים, ועד לבכיר ולמקובל שבהם. הערב (שני) צפוי הקפטן אסי בלדוט לשבת בפתיחת המשחק מול מכבי ת"א על ספסל המחליפים וקרוב ללוזון.


בלדוט מול הפועל. ימתין על הספסל

מתברר שלפני שני מחזורים, במשחק בבלומפילד נגד אחי נצרת, בלדוט ירד באיטיות מופגנת מהדשא, אחרי שהוחלף ונעלם בחדר ההלבשה במקלחות. לוזון שתק והמתין בסבלנות ובאימוני סוף השבוע ואתמול, הבהיר לבלדוט שהנושא לא עבר בשתיקה. בלדוט ייתן את סרט הקפטן לשחקן אחר. 

גם אלירן עטר למד על בשרו שאין בקבוצה אמירות סרק ליד שחקנים אחרים. עטר, שהתלונן על עייפות במהלך אימון ערב משחק בליגה האירופית, הורד לספסל בפתיחה וחזר להרכב במחצית השניה, בה גם כבש שער ניצחון נגד פריירה מפורטוגל.

את אסי בלדוט, אמור להחליף בהרכב, שחקן הרכש החדש לירן כהן, שישחק מול מכבי ת"א קבוצת נעוריו. היו"ר חזי מגן, שוחח עם השחקנים ודרש מהם להיות מרוכזים ודרוכים. כ-2500 אוהדי בני יהודה צפויים להיות הערב בבלומפילד.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק