אשמח להישאר בבאיירן מינכן

למרות הדיווחים שטענו שפרנק ריברי סגור בריאל מדריד, הקשר הצרפתי של באיירן מינכן מצהיר: "טוב לי בבאיירן ואנהל מו"מ על הארכת חוזה במועדון". ביום שלישי הוא באיצטדיון ר"ג

יום שני 14 ספטמבר 2009
מערכת TELESPORT

סאגת פרנק ריברי קיבלה היום תפנית לא צפוייה, כאשר יממה לפני שיפגוש את מכבי חיפה באיצטדיון ר"ג, השחקן יצאה בהצהרה מפתיעה ואמר כי הוא ישקול בחיוב הארכת חוזה בבאיירן, וכי הוא נהנה לשתף פעולה עם לואיס ואן חאל.

ריברי סופסל במחזורי הפתיחה של הבונדסליגה, ובאיירן לא הצליחה לנצח. על פי השמועות במועדון, ריברי לא הסתדר עם ואן חאל והיה בדרך החוצה, אולם במחזור האחרון, ריברי נכנס כמחליף במשחק מול דורטמונד וכבש שער בניצחון 1:5 כאשר הוא מתחבק בהפגנתיות עם ואן חאל אחרי הכיבוש.

בעקבות כך, ריברי התראיין ב"מארקה" הספרדי והודה כי ישמח לנהל מו"מ מחודש עם באיירן, במטרה להישאר בקבוצה מעבר לעונה הנוכחית. זאת למרות הדיווחים שגרסו יעבור לריאל מדריד מיד אחרי המונדיאל בקיץ הבא בדרום אפריקה.

"אני מרגיש רצוי בבאיירן מינכן והביטחון שהמועדון משרה בי, חשוב מאוד עבורי. באיירן יודעת מה אני רוצה ובכדורגל הדברים מאוז נזילים" 

כך נשמע ריברי המפוייס, שמצהיר כי יחסיו עם ואן חאל מצויינים: "בהתחלה זה היה קשה כי לואן חאל יש פילוסופיית משחק משלו. הוא היה צריך זמן כדי להתאקלם לכדורגל הגרמני, אבל עכשיו הקבוצה נראית הרבה יותר טוב".

מחר (שלישי) ייתקל ריברי באייל משומר, דקל קינן והחברים מחיפה. בואו נקווה שהוא ישמור את התחמושת שלו לבונדסליגה.

תמונה: גטי אימג'

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק